اصلاح و وکس صورت

اصلاح و وکس صورت

با اصلاح صورت به چهره تان زیبایی دو چندان هدیه دهید.

برای بسیاری از بانوان اصلاح و از بین بردن موهای صورت مسئله مهمی است از سویی به نظر بعضی از بانوان این کار یک عمل وقت‌گیر است. اما اگر مایلید این کار به صورت اصولی برای شما انجام شود به سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) اعتماد کنید و کار اصلاح صورت خود را با خیالی آسوده و در فضایی آرام که رعایت اصول بهداشتی و رضایتمندی مشتری در اولیتش قرار دارد بسپارید.

در سالن زیبایی مریم ستاری خدمات اصلاح صورت به روشهای زیر ارائه می شود

  • وکس صورت

یکی ازروش‌های اصلاح صورت که در سالن زیبایی ستاری انجام می شود وکس صورت است. متخصص سالن در لاین تخصصی اصلاح و وکس صورت ، از موم مخصوصی استفاده می‌ کند تا آسیبی به پوست نرسد و سبب بروز حساسیت‌های پوستی نشود. یک نوع موم که به نام موم نرم شناخته می‌شود، بعدازاین که با کاردک روی قسمت موردنظر منتقل شد با کمک نوارهایی مخصوص که از جنس پنبه است از روی پوست جدا می‌شود.
نوع دیگری از وکس صورت هم وجود دارد که بافت سفت و غلیظ‌ی دارد. کارشناس اصلاح این موم را بر روی صورت قرار می دهد و بعد از چند دقیقه کمی خشک می‌شود. خودش را می‌گیرد، و به آرامی از سطح پوست جدا می شود.

  • بند انداختن      

  بند انداختن یکی از قدیمی‌ترین روش‌های اصلاح صورت خانم‌ها محسوب می شود. این روش با نخ انجام می‌شود. چنانچه دارای موهای زیاد و ضخیم هستید، بهترین روش برای اصلاح آن‌ها استفاده از بند است. برای پیشگیری از التهاب و بروز جوش، این کار را به متخصص ماهر در سالن آرایشی مریم ستاری بسپارید.

نکته مهم:

شایان ذکر است که وکس به دلیل استفاده از مواد خاص روی پوست ممکن است باعث آسیب و التهاب شود. اگر از روش وکس به‌درستی انجام نشود و فولیکول مو به‌طور کامل از ریشه خارج نشود، سبب تحریک و التهاب پوست می شود. بنابراین بهتر است خانم‌ها برای استفاده از روش وکس به سالن‌های آرایشی معتبر مراجعه نمایند.

 

درخواست اصلاح و وکس صورت

09202797398
رزرو وقت