اپیلاسیون

اپیلاسیون

نرمی و لطافت پوست با اپیلاسیون حرفه ای!

اپیلاسیون یک نوع روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که با این کار به مدت چهار تا شش هفته از شر موهای زائد خود خلاص می شوید. در سالن زیبایی مریم ستاری اپیلاسیون به دو روش موم سرد و گرم انجام می شود و با این کار کل فولیکول مو از ریشه خارج می شود با رعایت اصول بهداشتی و توسط متخصص در لاین تخصصی اپیلاسیون سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از با کیفیت ترین مواد برای بانوان انجام خواهد شد و قیمت اپیلاسیون نیز مناسب حال مشتریان عزیز می باشد.
 

فرآیند اپیلاسیون در سالن زیبایی مریم ستاری

  • استفاده از موم گرم

در این روش متخصص اپیلاسیون سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) موم مورد نظر را گرم کرده اما گرمی آن  به حدی نیست که به پوست آسیب بزند.

پوست را از هرگونه آلودگی، عرق یا کرم‌های بهداشتی و آرایشی پاک کرده.

مقداری از موم را به وسیله کاردک اپیلاسیون روی پوست کشیده. 

پد اپیلاسیون را روی موم قرار داده  و چند بار با کف دست روی آن کشیده تا موم به خوبی به پد بچسبد.

حالا نوبت به کندن پد است. 

و اگر مویی باقی مانده پس از کمی استراحت به پوست، مجدد این مراحل را برای شما انجام می دهد.

 

  • استفاده از موم سرد

در روش سرد متخصص سالن زیبایی بیوسا، موم سرد را روی پد می کشد و پد را روی پوست بدن قرار می دهد. با کف دست آن را روی بدن چسبانده به طوری که تمام موم کاملا روی پوست قرار می‌گیرد و نهایتا پد را در خلاف جهت رویش مو بلند می کند.
 

اپیلاسیون برای نواحی مختلف بدن:

 

نرمی و لطافت پوست با اپیلاسیون حرفه ای!

اپیلاسیون یک نوع روش نیمه دائمی برای  از بین بردن موهای زائد  است که با این کار به مدت چهار تا شش هفته از شر موهای زائد خود خلاص می شوید. در سالن زیبایی مریم ستاری اپیلاسیون به دو روش موم سرد و گرم انجام می شود و با این کار کل فولیکول مو از ریشه خارج می شود با رعایت اصول بهداشتی و توسط متخصص در لاین تخصصی اپیلاسیون سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از با کیفیت ترین مواد و قیمتی مناسب برای بانوان انجام خواهد شد.

فرآیند اپیلاسیون در سالن زیبایی مریم ستاری

استفاده از موم گرم

  • در این روش متخصص اپیلاسیون سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) موم مورد نظر را گرم کرده اما گرمی آن  به حدی نیست که به پوست آسیب بزند.
  • پوست را از هرگونه آلودگی، عرق یا کرم‌های بهداشتی و آرایشی پاک کرده.
  • مقداری از موم را به وسیله کاردک اپیلاسیون روی پوست کشیده.
  • پد اپیلاسیون را روی موم قرار داده  و چند بار با کف دست روی آن کشیده تا موم به خوبی به پد بچسبد.
  • حالا نوبت به کندن پد است.
  • و اگر مویی باقی مانده پس از کمی استراحت به پوست، مجدد این مراحل را برای شما انجام می دهد.

استفاده از موم سرد

در روش سرد متخصص سالن زیبایی بیوسا، موم سرد را روی پد می کشد و پد را روی پوست بدن قرار می دهد. با کف دست آن را روی بدن چسبانده به طوری که تمام موم کاملا روی پوست قرار می گیرد و نهایتا پد را در خلاف جهت رویش مو بلند می کند.

 

اپیلاسیون برای نواحی مختلف بدن:

در سالن زیبایی مریم ستاری خدمات اپیلاسیون به صورت پکیج کامل عروس - کل بدن -بیکینی-زیر بغل- دست و پا برای بانوان عزیز در محیطی کاملا بهداشتی و آرام انجام می‌شود.

 

درخواست اپیلاسیون

09202797398
رزرو وقت