پدیکور

پدیکور

مردم بیش از ۴۰۰۰ سال است که ناخن‌های خود را پدیکور می‌کنند!!!!!

پدیکور برای اهداف زیبایی و درمانی انجام می‌شود. این عمل در سراسر جهان و به‌ ویژه در بین بانوان محبوب هستند. . پدیکور روش مناسبی است که علاوه بر ایجاد زیبایی، باعث مراقبت و حفظ سلامتی ناخن می شود.در سالن زیبایی مریم ستاری علاوه بر دوره های آموزش پدیکور ، خدمات پدیکور به صورت حرفه ای و با کیفیتی بی نظیر در محیطی گرم و آرام انجام می شود.

مراحل انجام پدیکور ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری(بیوسا)

در سالن زیبایی مریم ستاری ، پدیکور طی مراحل مختلفی انجام می شود
پاکسازی ناخن پا : ابتدا ناخن پا باید کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی شود.
در صورتی که لاک روی ناخن باشد، لاک پاک شده و سپس ناخن پا کاملا ضدعفونی می شود.
در صورتی که تمایل به پدیکور دارید و دچار بیماری پوستی خاصی هستید حتما فرد متخصص پدیکور سالن را در جریان بگذارید.
در فرآیند پاکسازی پا و ناخن های پا، ممکن است نیاز باشد پا را در آب ولرم حاوی نمک دریایی خیسانده شود.
مرتب کردن ناخن ها و دورگیری: سپس ناخن های پا توسط متخصص پدیکور در سالن زیبایی مریم ستاری مرتب و هم اندازه می‌شود و در ادامه با سوهان، ناخن ها صیقل داده خواهد شد.
لایه برداری از کف پا: در برخی مواد در فرآیند پدیکور، در صورت نیاز و لزوم لایه برداری از کف پا انجام می شود.
ناخن های پا با کرم و مواد مخصوص ماساژ داده شده و نرم می شوند.
لاک زدن انگشتان پا: در مرحله لاک زدن ،جداکننده بین انگشتان پا قرار میگیرد تا لاک به صورت کاملا تمیز روی ناخن زده شود. ابتدا لایه ی اولیه روی ناخن زده می شود و سپس چند لایه لاک روی ناخن زده خواهد شد.
اطراف ناخن با گوش پاک کن کاملا تمیز می شود.
سپس مرطوب کننده نیز برای ناخن استفاده شده و ماساژ داده می شود.
اغلب توصیه می شود قسمت سفید ناخن(کوتیکول) جهت جلوگیری از عفونت های میکروبی، برداشته نشود.
پدیکور ممکن است با مواد گوناگونی از جمله جوش شیرین، کوکتل، پارافین و دیگر مواد مناسب انجام شود.


 

خدمات پدیکور در سالن زیبایی مریم ستاری :

در سالن زیبایی مریم ستاری پدیکور با متدهای روز دنیا برای بانوان علاقه مند به کار پدیکور انجام می شود که شامل : پدیکور خشک ، پدیکور خیس،پدیکور کلاسیک یا معمولی،پدیکور اسپا،مینی پدیکور،پدیکور ماهی ،پدیکور نمک،پدیکور پارافین،پدیکور فرانسوی،پدیکور مارگاریتا،پدیکور ورزشی می باشد.
پدیکور برای خانم های باردار
تمام مطالعات و پزشکان اجازه انجام این کار را به خانم های باردار می دهند. پدیکور به هیچ وجه بر روی مادر و جنین عوارض جانبی ندارد.
پارافین تراپی
در سالن مریم ستاری این روش برای کسانی انجام می شود که ترک‌های شدید در پوست پای خود دارند .در پارافین تراپی پاها عمیقاً آبرسانی و مرطوب می‌شوند. بدین صورت که متخصص پدیکور سالن پاها را داخل موم پارافین قرار می‌دهند و سپس روی آنها کیسه میکشند تا نرمی و پارافین به داخل پوست پای نفوذ کند.

توصیه کارشناسان ما به شما : مرتب پدیکور انجام دهید.

سالن‌ زیبایی مریم ستاری، پدیکور را به شما پیشنهاد می‌کنند که شامل نرم کردن پای شما نیز می‌شود و از شما می خواهد پای خود را قبل از زیبا سازی ناخن ها داخل آب گرم قرار دهید.
برای کاهش دادن احتمال عفونت، بهتر است که صبح‌ها به سالن مراجعه کنید. یعنی قبل از این که مشتری دیگری به آنجا مراجعه کرده باشد.
متخصصین پدیکور سالن زیبایی مریم ستاری پکیج‌های مختلف پدیکور و کف سابی پا را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت پکیجی را پیشنهاد می‌کنند که مناسب پای شما باشد.. بهتر است که حداقل یک بار در ماه پدیکور را انجام دهید.

درخواست پدیکور

09202797398
پدیکور

فرم ارسال نظر

رزرو وقت