خدمات ناخن

خدمات ناخن

دریافت بهترین خدمات ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری


سالن زیبایی مریم ستاری یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در منطقه سعادت آباد تهران است که آماده ارائه انواع خدمات ناخن به خانم‌های علاقمند به زیبایی است، در این مرکز پرسنل با تجربه و متخصص، علاوه بر انواع خدمات آرایشی و زیبایی ، خدمات ناخن را نیز به صورت حرفه ای برای مشتریان عزیز انجام می دهند.
جدیدترین متدهای کاشت ناخن، طراحی‌، مانیکور ، پدیکور،لمینت ، ژلیش و ترمیم ناخن در محیط امن، آرام و کاملا بهداشتی سالن زیبایی مریم ستاری زبانزد خانم های خاص پسند می باشد.
 

انواع خدمات ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری

طیف وسیعی از خدمات ناخن که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود شامل موارد زیر است:

  • کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از خدماتی است که امروزه طرفداران بی‌شماری پیدا کرده است، به ویژه در میان کسانی که ناخن‌های قوی و سالمی ندارند استفاده از این خدمات آرایشگری می‌تواند به آرزوی دیرینه زیبا بودن دست‌ها جامه عمل بپوشاند. برای خانم‌ها داشتن ناخن‌های بلند و زیبا باعث کشیده‌تر دیده شدن انگشتان و در نتیجه زیباتر دیده شدن دست‌ها می‌شود. استفاده از خدمات کاشت باعث می‌شود تا ناخن‌هایی بلند، زیبا و کشیده داشته باشید بدون این که نگران شکسته شدن آنها باشید.
کاشت ناخن با مواد مخصوصی انجام می‌گیرد، در کاشت مواد مخصوص توسط ناخن کار با دقت روی ناخن طبیعی دست و پا قرار داده می‌شوند، سپس با قلم مو و مواد مخصوص و سوهان به آنها حالت داده می‌شود و در نهایت روی آنها لاک می‌زنند و آنها را با طرح‌های دلخواه می‌آرایند.
 

  • طراحی ناخن

یکی دیگر از خدماتی که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود خدمات طراحی ناخن است،معمولا برای زیباتر شدن خدمات کاشت ناخن روی برخی از ناخن‌ها یا همه آنها به وسیله رنگ‌های مخصوص یا لنزهای آماده طرح‌های دلخواه ایجاد می‌شود، این طرح‌ها می‌تواند مناسبتی باشند به طور مثال با توجه به مناسبت‌هایی چون شب یلدا، ولنتاین، کریسمس و هالووین ناخن‌ها را طراحی می‌کنند یا از المان‌هایی مثل قلب، گل، نگین، طرح‌های هندسی، فانتزی و سایر مدل‌ها روی ناخن استفاده می‌شود.
 

  • مانیکور و پدیکور:

مانیکور و پدیکور اصطلاحی فرانسوی به معنای شکل بخشیدن به ناخن‌های دست و پا به کمک سوهان ناخن است. استفاده از این خدمات برای کسانی مناسب است که ناخن‌های سالم و قوی دارند یا علاقه دارند که ناخن‌های طبیعی داشته باشند، به این ترتیب با استفاده از سوهان ناخن که ابزاری تیز و سمباده مانند است، اطراف ناخن‌ها را کاملا صاف و یک دست می‌کنند و به ظاهر ناخن شکل دلخواه می‌دهند.

  • لمینت ناخن

لمینت کردن ناخن برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که ناخن‌های طبیعی دوست دارند، در این خدمت آرایشی روی سطح ناخن طبیعی را بعد از سوهان زدن و فرم دهی با لایه‌ای مقاوم می‌پوشانند، به این ترتیب ناخن در مقابل صدمات احتمالی و رایج از جمله شکستن، زرد شدن، نازک شدن و ... مقاوم‌سازی می‌گردد.

 

  • ژلیش ناخن

ما در مرکز خدمات ناخن مریم ستاری از ژلیش (لاک‌های مخصوصی که روی ناخن طبیعی کار می‌شوند) استفاده می کنیم این لاک‌ها قابلیت ماندگاری طولانی دارند و برای کسانی که ناخن‌های طبیعی می‌پسندند یا به هر دلیلی کاشت ناخن استفاده نمی‌کنند مناسب است.

  • ترمیم ناخن:

ناخن ها یکی از مهمترین بخش های بدن هر فردی است که زیبایی آن می تواند بر روی استایل افراد و از همه مهمتر حس خوب آن ها تاثیر گذار باشد.اگر شما کاشت ناخن انجام دهید نیاز دارید که پس از گذشت مدت زمان مشخصی برای ترمیم ناخن های خود به آرایشگاه مراجعه نمایید و ناخن های خود را ترمیم نمایید.
ترمیم ناخن یکی از روش هایی است که در سالن زیبایی ستاری از طریق آن ناخن های کاشت شده دوباره به حالت اولیه بازگردانده می شوند.

ناخن کاران زبده این سالن برای انجام هر کدام از خدمات ناخن، علاوه بر این که از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها بهره می گیرند از مواد خارجی برند نیز استفاده می کنند.شایان ذکر است قیمت خدمات ناخن در این سالن بسیار مناسب بوده و این رسالت سالن زیبایی مریم ستاری است که مشتریان پس از دریافت خدمات با رضایت کامل از سالن خارج شوند.

درخواست خدمات ناخن

09202797398
خدمات ناخن

فرم ارسال نظر

رزرو وقت