ترمیم ناخن

ترمیم ناخن

با ترمیم ناخون،به ناخن های زیبای خود فرصت دوباره بدهید؟

همانطور که می دانید ناخن همواره در حال رشد است و قد می کشد و چون مواد بر روی صدف قرار می‌گیرند و با ریشه پیوند نخورده‌اند، معمولا ناخن ها ۲ الی ۳ میلیمتر در ماه رشد می کنند و پس از گذشت مدت زمانی، با رشد طبیعی ناخن‌ها مواد به سمت وسط ناخن حرکت می‌کنند، یعنی حالت اولیه آن از بین رفته و ظاهر نه چندان مطلوبی به خود می‌گیرد؛ در این زمان نیاز است که کار ترمیم کاشت ناخن انجام شود تا با استفاده از مواد، صدف طبیعی ناخن پوشش داده شود و ناخن زیبایی اولیه را به دست آورد.در سالن زیبایی مریم ستاری ،متخصصین ،کار ترمیم ناخن شما را با دقت و ظرافت و با رعایت اصول بهداشتی در محیطی دلنشین و آرام برای شما عزیزان انجام می دهند.

ترمیم کاشت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری چگونه انجام می شود؟

متخصصین ما در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) طی مراحل زیر به صورت حرفه ای و دقیق کار ترمیم را برای بانوان عزیز انجام می دهند:

  • فرم دهی به ناخن ها

ابتدا مانیکوریست سالن مواد سطح ناخن را با سوهان برقی کم کرده این کار با سرعت بالا انجام می شود، تا ناخن های مشتری دچار آسیب نشود بهترین وسیله برای شکل و فرم دادن به ناخن ها سوهان ناخن است.

  • استفاده از ضد قارچ

در مرحله بعد از ضد قارچ استفاده می شود زمانی که جسم خارجی روی ناخن ها گذاشته می شود، مانع رسیدن اکسیژن به ناخن شده و عوارضی برای مشتری دارد که شامل شکنندگی ناخن، تغییر رنگ ناخن، خشک شدن صفحه ناخن است که با استفاده از ضد قارچ و ترمیم به موقع ناخن ها می توان این عوارض را به حداقل رساند.

  • استفاده از پرایمر

همه ی انگشت ها را به نوبت پرایمر می زنیم . اگر پوست مشتری چرب باشد از پرایمر اسیدی و اگر پوست مشتری خشک باشد از پرایمر غیر اسیدی استفاده می شود.
قلم ترمیم کننده کوتیکول
با قلم مواد را برداشته و از چند میل مانده به کوتیکول مواد گذاری انجام میدهیم و مقداری از مواد را هم بر روی قسمت از قبل کاشته شده می کشیم. قلم ترمیم کننده کوتیکول و پوسته های اطراف ناخن ، برای از بین بردن سلول های مرده از روی ناخن مناسب است و کوتیکول آسیب دیده ناخن را بازسازی کرده و از آن محافظت می کند.

  • سوهان کشی ناخن ها

در مرحله بعد سوهان کشی ناخن انجام می شود. که اغلب با سوهان برقی عملیات نهایی انجام می شود. سوهان برقی اصلی ترین دستگاه در کاشت ناخن می باشد این ابزار کمک چشمگیری به فرم دهی و هموار کردن سطح ناخن می کند.

  • پولیش کردن آخرین مرحله ترمیم کاشت ناخن

پولیش ناخن یا لاک زدن یکی از روش های آرایشی است که برای زیبا و براق شدن ناخن های دست و پا انجام می شود. به نظر خانم ها لاک زدن یک روش بسیار ساده می باشد که نیاز به تخصص خاصی ندارد در صورتی که برای رضایت از نتیجه ی کار خود باید در این مورد اصول لاک زدن را رعایت کرد. و متخصص مانیکور سالن زیبایی مریم ستاری این کار را با دقت و ظرافت خاصی برای شما انجام می دهد.

 

انواع روش های ترمیم لمینت ناخن کاشت در سالن زیبایی مریم ستاری:

در سالن زیبایی مریم ستاری انواع خدمات ترمیم ناخن شکسته به صورت ترمیم ناخن با پودر، ترمیم ناخن با ژل, ترمیم ناخن با لمینت ، ترمیم ناخن با قالب، ترمیم ناخن کاشت از وسط یا ته شکسته ، ترمیم ناخن ساده، ترمیم ناخن ژلیش، ترمیم ناخن از بین رفته، ترمیم ناخن در شرایط بارداری، ترمیم لمینت ناخن، توسط بهترین متخصصین ترمیم کننده با ظرافت و دقت بسیار انجام خواهد شد و شما بانوان عزیز می توانید در محیط بهداشتی و آرام از خدمات ترمیم ناخن  با قیمت مناسب و ارزان بهره ببرید.

برای ترمیم ناخن کاشت یا ژلیش شکسته خود چه زمانی به آرایشگاه برویم؟


باید ترمیم کاشت ژل یا لمینت خود باید  هر ۲۱ روز یکبار تکرار شود که در غیر اینصورت رشد بیش از اندازه آن‌ها، به ناخن‌های طبیعی آسیب وارد می‌کند؛ اما این زمان برای افراد متفاوت است و معمولا بین دو هفته تا یک ماه می‌تواند متغیر باشد.با آن که ترمیم به زمان کمتری نسبت به کاشت ناخن نیاز دارد؛ اما معمولا ناخنکاران برای انجام حداقل یک ساعت را در نظر می‌گیرند زیرا ممکن است شکستگی‌هایی وجود داشته باشد یا مشتری طرح سختی را انتخاب کرده باشد که این بر روی مدت زمان تاثیر می‌گذارد و مدت زمان ترمیم کاشت ناخن را افزایش می‌دهد. در مرکز تخصصی سرکار خانم ستاری خدمات ترمیم یا هزینه مناسب برای شما انجام میشود.

 

 


 

بهترین مرکز ترمیم ناخن کاشت در غرب تهران

مرکز ترمیم کاشت ناخن مرکزی میباشدکه توسط متخصصین کاشت به بهترین شکل ممکن اینکار انجام میشود. کاشت شان هوا نگیرد یا بلند نشود. از مواد استاندارد و خوب و معتبری استفاده شود. ترمیم ناخن کاشت یا ژلیش حرفه ای هنری میباشد که بدون گذراندن آموزش های لازم و نداشتن سابقه نمیتوان یک ترمیم ناخن موفقی داشت. (ترمیم ناخن در غرب تهران) کاشت ناخن اگر توسط ناخن کار با سابقه انجام شود. ما در آرایشگاه ترمیم و کاشت ناخن در و شهرک غرب تهران و سعادت آباد و …  که مناطق در غرب تهران  میباشد و دارای ناخن کار های حرفه ای میباشند که بهترین دیزاین های ناخن را برای شما انجام میدهند.

 

درخواست ترمیم ناخن

09202797398
ترمیم ناخن

فرم ارسال نظر

رزرو وقت