کاشت ناخن

کاشت ناخن

با یک کاشت ناخون شیک در سالن زیبایی مریم ستاری ، در جمع بدرخشید.

کاشت ناخن نوعی دیزاین ناخن است که در آن با روش های جدید، لایه ای از مواد، روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. در کاشت ناخن، سطح ناخن با سوهان برقی تراش داده می شود تا از حالت صاف و صیقلی خارج شود و کاشت باید با لایه ای نازک کاشت انجام شود تا ضخامت مواد و برآمدگی آن به چشم نیامده و طبیعی به نظر بیاید. کاشت خوب و حرفه ای و شیک علاوه بر ظرافت و زیبایی باید از ماندگاری و استحکام بالایی برخوردار باشد.

 

بهترین مرکز کاشت ناخن عروس به صورت حرفه ای

سالن زیبایی مریم ستاری در منطقه غرب تهران با کادری مجرب ، دارای محیطی آرام، مناسب و بهداشتی است که همین امر باعث تفاوت این سالن با بقیه سالن های زیبایی شده ، زیرا که بهداشت و محیطی مناسب ، همیشه در این سالن اولویت بوده و هست و از آنجا که به لحاظ حساس بودن کاشت ناخن ،رعایت موارد بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا شما با اطمینان خاطر می توانید از خدمات کاشت ناخن  در این مرکز بهره ببرید. کاشت ناخن عروس و کاشت ناخن دخترانه از خدمات دیگر سالن زیبایی بیوسا می باشد.

خدمات کاشت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری در منطقه سعادت آباد غرب تهران

در سالن زیبایی مریم ستاری کاشت ناخن به روش های زیر انجام می شود : کاشت ناخن پودری - کاشت ناخن ژله ای-کاشت روسی -کاشت گریم ژورنالی -کاشت ناخن قالبی یا دوئال -کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی-کاشت ناخن اکلیلی- کاشت ناخن آکواریوم - کاشت ناخن دیپینگ -لمینت ناخن یا لاک ژلیش (ژلیش)- کاشت ناخن سیلک -کاشت ناخن میکس-کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی-کاشت ناخن بیبی بومر یا کاشت هایلایت-کاشت ناخن مرمریت-کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری.

اینکه کدام روش کاشت بهتر است متناسب با مهارت فردی که کاشت را انجام می دهد و نیاز فرد استفاده کننده، متغیر است و حتما باید به صورت اصولی کار کاشت انجام شود.یکی از مشکلات کاشت ناخن غیر اصولی این است که در اصطلاح ناخن هوا می گیرد و جمع شدن هوا زیر ناخن یکی از مهمترین دلایل به وجود آمدن قارچ می باشد. در این مرکز از مواد ضد قارچ برای پیشگیری از مشکلات احتمالی کاشت ناخن استفاده می شود. 

کاشت ناخن در دوران بارداری مانعی برای زیباتر شدن و فانتزی شدن ناخن های بانوان عزیز نیست. لذا بانوان در دوران بارداری نیز می توانند ناخن فانتزی داشته باشند.

کاشت پودری بهتر است یا ژله ای؟

کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت از طرف خانم ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته . در کاشت ناخن پودری ابتدا ناخن مصنوعی که همان تیپ است از اوایل ناخن طبیعی می‌چسبد و به اندازه‌ دلخواه کوتاه می‌شوند. سپس مواد به ضد قارچ و در نهایت به مواد کاشت آغشته می‌شوند. بعد از اتمام کار، ناخن ها به سوهان کاری دقیق و فراوان احتیاج دارند. در کاشت ژله ای ،مواد ژله‌ای به صورت آماده قابل خریداری است که بعد از ضد قارچ مواد ژل را روی ناخن ها گذاشته سپس برای تسریع خشک شدن مواد، دست در دستگاه UV قرار می‌ گیرد. شیوه کاشت ناخن ژله‌ای با کاشت ناخن پودری یکی است و تنها تفاوت در مواد مورد استفاده آنهاست.

 

لوازمی که برای کاشت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری استفاده می شود:

ناخن کاران زبده این سالن برای انجام پروسه کاشت ناخن از مواد کاشت ناخن ، دستگاه های مخصوص و ابزارهای جانبی ، که از بهترین و با کیفیت ترین برند روز است استفاده می کنند و به مشتریان این اطمینان خاطر را می دهند که حرفه ای ترین و با کیفیت ترین کاشت ناخن برای آنها با این ابزار و تجهیزات انجام خواهد شد. در سالن مریم ستاری علاوه بر اینکه کاشت ناخن برای بانوان با کیفیت بالا برای مشتریان عزیز انجام خواهد شد ، قیمت خدمات نیز بسیار مناسب است و این رسالت سالن زیبایی مریم ستاری است که مشتریان پس از دریافت خدمات با رضایت کامل از سالن خارج شوند.

 

 

کاشت ناخون چیست؟

کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین شیک ناخن می‌باشد برای فانتزی کردن ناخن های دست و پا.  که در آن به چند طریق نوعی از مواد، به شکل ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. برای این کار سطح ناخن‌ها را به وسیله سوهان برقی می‌تراشند تا جایی كه لایه خیلی نازكی از ناخن باقی بماند. و کار را به صورت حرفه ای نشان میدهد.  این كار برای این است كه زیر مواد مورد استفاده در كاشت ناخن که قرار است جای ناخن اصلی بانوان را بگیرد و برجسته نباشد تا طبیعی‌تر به نظر برسد و هر چه ناخن كاشته شده برجستگی كمتری داشته و به ناخن طبیعی شباهت بیشتری داشته باشد در اصطلاح خوب كاشته شده است. و یک کار حرفه ای می شود. البته یک کاشت خوب علاوه بر، داشتن ظرافت و زیبایی باید دوام و استحکام بالایی نیز داشته باشد.

کاشت ناخن طبیعی در سالن مریم ستاری

بانوان زیادی از فرم یا رنگ ناخن های خود رضایت ندارند. گاهی هم ممکن است ناخن های شما به قدری ضعیف باشند که نتوانید آن ها را بلند کنید. در این شرایط، کاشت ناخن بهترین گزینه پیش روی شماست. شما می توانید با این روش ناخنی بلند، زیبا و مقاوم داشته باشید. ممکن است فکر کنید که کاشت ناخن ظاهر غیرطبیعی به ناخن های شما می دهد که شاید آن را دوست نداشته باشید. اما همیشه این طور نیست. امروزه روش های مختلفی برای کاشت ناخن حرفه ای وجود دارد که می تواند تمام نیازها و خواسته های شما را برآورده کند. اگر دوست دارید ناخن شما حالت طبیعی داشته باشد، می توانید از روش کاشت ناخن طبیعی یا نچرال در سالن زیبایی مریم ستاری استفاده کنید.

ناخن‌های خیلی بلند ممکن است یکی از مهم‌ترین ترندهای دنیای مد امروز باشند، اما مطمئن باشید که این پنجه‌های غیرنرمال و عجیب غریب ارزش این همه هزینه و سختی نگهداری را ندارند.

 

به راستی چگونه کسی می‌تواند کاری را با آن ناخن‌های خیلی بلند انجام دهد؟ آیا می توان با آن‌ها یک ایمیل تایپ کرد؟ چگونه می‌توان با آن ناخن های فانتزی کودکی را نوازش کرد یا دکمه لباسی را بست؟

به همین دلیل است ما کاشت ناخن طبیعی در عین حال فانتزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که در عین حفظ زیبایی و فانتزی بودن دستان شما در انجام کارهای روزمره مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کنند. همه چیز بستگی به نوع طراحی ناخن دارد که برای ناخن های طبیعی یا کاشت نچرال خود انتخاب می‌کنید.

 

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن قالبی با پودر به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند. از آنجایی که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کمی به اصطلاح ناخن هوا میگیرد.

کاشت ناخن پودری از لحاظ مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها در این نوع کاشت احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند. برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله ی درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.

تجربه شگفت انگیز کاشت ناخن با متد جدید در یک سالن حرفه ای

برای یک تجربه شگفت انگیز جهت استفاده از خدمات کاشت ناخن آرامش‌بخش توسط یک تکنسین ناخون با تجربه و دلسوز که برای قوی‌تر، سالم‌تر و زیباتر کردن ناخن‌های شما طراحی شده است، از سالن زیبایی مریم ستاری دیدن کنید. سطح تکنسین ناخن و رنگ و  طرح های جدید مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بنشینید و استراحت کنید زیرا ما به ناخن های شما طرحی حرفه ای  و جدید می دهیم که فقط می توانید آن را در یک سالن برتردر منطقه سعادت آباد  تجربه کنید. کاشت ناخن برای خانم های پرمشغله که سبکهای طبیعی و نچرال را میپسندند بسیار ضروری میباشد این قشر از بانوان موفق این سبک را انتخاب میکنند تا در جلسات کاری حرفه ای تر به نظر برسند سالن زیبایی ما انواع طرح های طبیعی و نچرال با رنگ بندی های جذاب و خاص توسط کارشناسان حرفه ای ما اجرا میشود.

 

جذابترین کاشت ناخن با مواد اورجینال در سعادت آباد تهران


همان گونه که صورت ما نیاز به آرایش و رسیدگی برای زیباتر شدن دارد ناخن ها هم نیاز به آرایش و تزئین دارد.کاشت همان آرایش و تزئین ناخن است که انجام آن روش های مختلفی دارد .
رنگ و مدل و اندازه ناخن خود را انتخاب کنید و آماده شوید تا با ناخن های زیبایی که دوست دارید به نمایش بگذارید خواه خواهان سبک ناخن کوتاه هستید خواه بلند در هر صورت در یک سالن برتر در منطقه غرب تهران  سعادت آباد شگفت زده خواهید شد و حس بسیار بهتری نسبت به دستان خود دارید.

 

بهترین طرح های کاشت ناخون نچرال ۲۰۲۲ در غرب تهران

همان طور که گفتیم جدیدترین مدلها و دیزاین طراحی و کاشت ناخن ۲۰۲۳ به همراه  کاشت ناخن را برای انواع مدلهای کاشت ناخن بلند، گرد و تیز و یا نچرال در کاتالوگ سالن تهیه کردیم تا طبق سلیقه و علاقه خود هر کدام که دوست داشتید را انتخاب کنید. در ادامه از شما دعوت می کنیم تا از این طرح های بسیار حرفه ای و شیک در سالن زیبایی مریم ستاری دیدن نمایید.

برای یک تجربه شگفت انگیز جهت استفاده از خدمات کاشت ناخن آرامش‌بخش با قیمت مناسب  توسط یک تکنسین ناخون با تجربه و دلسوز که برای قوی‌تر، سالم‌تر و زیباتر کردن ناخن‌های با انواع رنگ پوست خواه سفید یا پوست سبزه شما طراحی شده است، از سالن زیبایی مریم ستاری دیدن کنید.

درخواست کاشت ناخن

09202797398
کاشت ناخن

فرم ارسال نظر

نظرات مشتریان

هدا احمدی

۰۱/۱۰/۲۳
از مریم و تیمش حرفه ای تر تو ایران هنوز دیده نشده .
رزرو وقت