مانیکور

مانیکور

دوست داری با مانیکور، دستات قشنگ تر از بقیه باشه؟

امروزه توجه و مراقبت از ناخن های دست دغدغه بسیاری از بانوان است ،و این باعث شده که مانیکور طرفداران زیادی پیدا کند .مانیکور یکی از روشهای زیبایی ناخن هاست که در سالن زیبایی مریم ستاری با رعایت اصول بهداشتی و توسط متخصصین مانیکور در محیطی آرام و صمیمی انجام می شود.
زدودن پوست‌های اضافی اطراف ناخن و انجام انواع روش‌های درمانی مورد نیاز دستان شماست. تمامی این اقدامات به شما کمک می‌کند تا بتوانید دستانی زیبا و ناخن‌هایی مقاوم داشته باشید.

مراحل انجام مانیکور در سالن زیبایی مریم ستاری

ناخن‌ها نقش مهمی در زیبایی دستانتان دارند. از این رو زیبایی ناخن‌ها تاثیر مستقیمی در اعتماد به نفس شما خواهند داشت. امروزه مانیکور کردن ناخن‌ها در بین خانم‌ها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. انتخاب مانیکور مناسب در واقع روشی برای مراقبت از ناخن‌ها و دست‌ می‌باشد. در سالن زیبایی مریم ستاری طی مراحل زیر برای بانوان عزیز مانیکور انجام می شود:
۱-ضدعفونی کردن ناخن: ابتدا متخصص مانیکور با محلول‌های ضد عفونی کننده، ناخن‌ها را ضدعفونی کرده تا از هرگونه آلودگی‌ پاک شوند.
۲. پاک کردن لاک ناخن: در صورتی که از قبل روی ناخن‌هایتان لاک داشته باشید لاک ها پاک می شود.
۳. استفاده از سرم کوتیکول: با استفاده از سرم کوتیکول پوست اطراف ناخن، نرم و انعطاف‌پذیر و از ریشه ریشه شدن آن جلوگیری شود.
۴. عقب زدن کوتیکول: با استفاده از پوشر کوتیکول که حالتی قاشقی دارد پوسته‌های اضافی روی ناخن برطرف می شود.
۵. نرم کردن پوست اطراف ناخن: در این مرحله باید ناخن ها درون محلولی قرار گیرند تا خیس و نرم شوند.
۶. مرطوب کردن دست:نوبت استفاده از یک مرطوب کننده برای دست‌هایتان است.
۷. سوهان کشیدن ناخن: سپس با استفاده از سوهان‌های کریستالی ناخن هایتان فرم داده می شود.
۸. جدا کردن گوشت اضافی اطراف ناخن: با ابزار گوشت‌گیر یا نیپر، گوشت و یا پوست‌‌های اضافی اطراف ناخنتان گرفته می شود. استفاده از این ابزار نیاز به دقت زیادی دارد.
۹. بافر کشیدن روی ناخن: در این مرحله با استفاده از یک بافر که شبیه به یک سنباده است روی ناخن‌هایتان صیقل داده می شود. استفاده از بافر باعث می‌شود سطح ناخن‌هایتان براق شود همینطور پس از سوهان کشیدن، به دلیل زبر شدن ناخن‌ها از بافر برای رفع زبری استفاده می‌شود.

انواع مانیکور در سالن زیبایی مریم ستاری

در سالن زیبایی مریم ستاری انواع خدمات مانیکور شامل : مانیکور خیس، فرانسوی، روسی، آپارات و برزیلی برای بانوان علاقمند به مانیکور در محیطی آرام و دلنشین و توسط متخصصین مانیکور انجام می شود
مانیکور خیس:مانیکور خیس با قرار گرفتن دست درون آب و خیساندن کوتیکول ها انجام می شود
مانیکور فرانسوی: این ایده ابتدا در پاریس به وجود آمد و مایه اصلی آن، استفاده از رنگ صورتی و طبیعی خود ناخن به علاوه خطی از رنگ سفید در قسمت جلو است. این ترکیب، یادآورنده رنگ طبیعی ناخن است. قسمت جلویی ناخن سفید می‌شود و بقیه آن با برق ناخن، رنگ صورتی می‌گیرد.
مانیکور روسی:در مانیکور روسی از سوهان برقی ناخن و سر سوهان های شنی استفاده می شود.
مانیکور برزیلی:مانیکور برزیلی بر کوتیکول یا پوست اطراف ناخن تمرکز دارد و شامل برداشتن پوست اطراف ناخن است. در این روش از ناخن‌گیرهای مخصوص برزیلی استفاده می‌شود. لاک ناخن نه تنها روی ناخن بلکه اطراف آن نیز زده می‌شود تا اطمینان حاصل شود تمام زوایا پوشانده شده است.

 

درخواست مانیکور

09202797398
مانیکور

فرم ارسال نظر

رزرو وقت