خط لب

با تاتوی خط لب ، لبهایی همیشه آراسته داشته باشید.

 

تاتو خط لب را خانم هایی انجام می دهند که می خواهند از شر آرایش لب خلاص شوند .بنابراین تاتو خط لب می تواند یکی از تاتو های محبوب و مورد پسند خانم ها باشد و کسانی که دوست دارند همیشه لب های رنگی داشته باشند تاتوی خط لب را بر می گزینند.

 

 

 

 

چرا سالن زیبایی مریم ستاری برای انجام تاتو خط لب؟

اگر دوست دارید یک کار زیبایی روی لب های خود انجام دهید که بالطبع تاثیر زیادی در چهره دارد،انتخاب سالن زیبایی مریم ستاری به شما این امکان را می دهد که از انتخاب خود برای انجام تتوی خط لب احساس رضایت کنید.

  • زیرا در سالن زیبایی مریم ستاری نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می شود و به دلیل اینکه  کار تتوی خط لب مستقیما با پوست در ارتباط است انتخاب سالنی با رعایت پروتکل های بهداشتی باعث جلوگیری از ایجاد قارچ و عفونت در لب و اطراف لب می شود.
  • سالن زیبایی بیوسا (مریم ستاری)ا دارای مجوز رسمی و معتبراز وزارت بهداشت است.
  •  
  • کیفیت مواد استفاده شده در تاتو خط لب اولویت پیگمنتر سالن زیبایی بیوسا است : استفاده از بهترین مواد، رنگ های بدون سرب و ارگانیک 

مزایای تتو خط لب در سالن زیبایی بیوسا چیست؟

انجام تتوی خط لب در سالن زیبایی مریم ستاری علاوه بر اینکه  توسط پیگمنتر ماهر و آموزش دیده و با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام می شود باعث کاهش زمان آرایش شده ،شکل و اندازه لب‌های شما را زیباتر می‌کند و به لبهایتان رنگ زیبایی می دهد ،لبهای شما حجیم تر و پر تر نشان داده می شود و در نهایت باعث زیباتر شدن و افزایش اعتماد به نفس در شما می شود.

ماندگاری تتو لب چقدر است؟

 در جواب سوال خانم هایی که با سالن زیبایی مریم ستاری تماس می گیرند و می پرسند ماندگاری تتو خط لب چه قدر است باید بگوییم تاتو خط لب به روش میکروپیگمنتیشن، معمولا بین شش ماه تا یکسال ماندگار است و بعد از این مدت نیاز به ترمیم دارد. 

البته این مدت زمان بسته به پوست و رنگی که برای تاتو انتخاب کرده‌اید، متفاوت خواهد بود. ، بالطبع اگر رنگی که انتخاب کرده باشید، پررنگ باشد، دوام و ماندگاری آن بیشتر از سایر رنگ‌ها خواهد بود.

هزینه تاتو خط لب درسالن زیبایی مریم ستاری

هزینه تاتو خط لب بر اساس اندازه تاتو ، پیچیدگی های هنر و رنگ جوهر مورد استفاده متفاوت است. همچنین ممکن است در هر ارائه دهنده ای متفاوت باشد. به طور کلی ، هزینه جوهر آرایش دائمی متفاوت است که کل قسمت بیرونی لب شما را پوشش می دهد. هزینه تاتو خط لب در داخل و خارج لب های شما ممکن است در هر مکانی متفاوت باشد. به خاطر داشته باشید که تاتو خط لب به ترمیم مکرر نیاز دارد که در نهایت یعنی به این معنا است که پول بیشتری را باید هزینه کنید.

درخواست خط لب

09202797398
رزرو وقت