لب

لب

زیبایی دائم رو به لب هات هدیه بده!!

از آنجا که زیبایی لبها تاثیر زیادی بر زیبایی چهره افراد دارد ،سالن زیبایی مریم ستاری برای تحقق خواسته بانوان باسلیقه و نیز کسانی که فرصت زیادی برای آرایش روزانه ندارند خدمات تتو لب را که شامل خط لب، شیدینگ لب، هاشور لب، تاتو رژلب ، حجم دهندگی و هاله افکنی لب می باشد را در محیطی کاملا بهداشتی و با استفاده از بهترین مواد توسط پیگمنترهای حرفه ای انجام می دهد. که هدف از این اقدامات ساخت مجدد حالت لب ، تقویت رنگ خود لب، اصلاح تقارن برای لب های آسیب دیده به علت تصادفات رانندگی، جای جراحی، لب شکری افزایش حجم لب و… است. “تاتو رژلب” مخصوص خانم هایی است که دوست دارند کل لبشان رنگ شود .برای افرادی که می خواهند تغییری در فرم و شکل و رنگ لب ایجاد کنند کاربرد دارد. وقتی فرد مایل است اطراف لب نمایان شود و مرتب باشد “تاتو خط لب” را انتخاب می کند. در سالن زیبایی مریم ستاری این دو روش تاتوی لب در کنار هم نیز استفاده می شوند.

انواع تاتوی لب

خدمات تاتو لب در سالن زیبایی مریم ستاری اقسام مختلفی دارد خط لب رژ لب اصلاح نا قرینگی لب شید لب هاله افکنی و حجیم سازی لب ما در سالن زیبایی مریم ستاری با بهترین تاتو کاران در خدمت شما عزیزان هستیم و شما می توانید جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید. میکروبلیدینگ لب میکروبلیدینگ لب یک آرایش نیمه دائمی است. که در این تکنیک رنگدانه‌ها توسط قلم دستی به غشای میانی پوست لب تزریق می­‌شوند. میکروبلیدینگ لب نیز باعث حجم دهی، رنگ دهی و تقارن لب‌ها می­‌شود.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب

در میکروپیگمنتیشن از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده تا رنگ­دانه‌ها به لایه­‌های عمیق‌تری از پوست نفوذ کنند ، این تکنیک ماندگارتر از روش میکروبلیدینگ است که توسط قلم دستی انجام می­‌شود. با توجه به استفاده از قلم دیجیتالی در میکروپیگمنتیشن، زمان درمان و بهبودی کامل پوست پس از انجام این پروسه طولانی‌تر از روش میکروبلیدینگ است پس تا یک هفته پس از انجام آن باید از پوست نگه­داری شود. میکروپیگمنتیشن هر ۲ تا ۵ سال و میکروبلیدینگ هر سال دوبار نیاز به ترمیم دارد چون در میکروبلیدینگ رنگدانه­‌ها با قلم دستی به صورت سطحی­‌تر نفوذ داده می‌شوند ماندگاری کمتری دارند. البته ماندگاری تاتو لب به موارد دیگری همچون نوع مواد مورد استفاده و… نیز بستگی دارد

ماندگاری تاتوی رنگ لب چه قدر است؟

پس از انجام تاتو هر چند ماه یک بار باید برای انجام ترمیم رنگ لب به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه شود چون به تدریج لب‌­ها رنگ خود را از دست می‌دهند. البته ماندگاری رنگ تاتو لب به عوامل زیر بستگی دارد: مهارت تاتوکار: پیگمنتر حرفه ای و آموزش دیده سالن ستاری با دقت و ظرافت کار تتو لب را انجام می دهد. جنس پوست لب: برخی افراد پوست لب خشکی دارند و این خشکی باعث پوسته پوسته شدن لب آن­ها می­‌شود. پوست اندازی لب باعث کاهش ماندگاری تاتو لب می‌شود. تبخال لب: تبخال لب ماندگاری لب را کاهش می­دهد. سعی کنید زمانی که تبخال زدید تتو لب انجام ندهید. رنگ استفاده شده در تاتو لب: هرچه رنگ استفاده شده برای تاتو پررنگ‌تر باشد این ماندگاری افزایش می­‌یابد. دوران قاعدگی، شیردهی و بارداری: در این دوران به علت تغییرات هورمونی ماندگاری تاتو کاهش می­‌یابد. به همین علت در این دوران انجام عمل تاتو توصیه نمی‌­شود.

نحوه انجام تاتوی لب در سالن زیبایی مریم ستاری(بیوسا)

برای این کار پیگمنتر سالن زیبایی مریم ستاری لب را از قسمت هفتی بالای آن به دو نیمه فرضی تقسیم می­‌کند. کار از خط وسط به سمت طرفین لب آغاز می‌شود. در قسمت بیرونی لب‌ها از خطوط کوک مانند و در قسمت داخلی لب از حرکات دوّار و زنجیره‌ای استفاده می­‌شود. در تاتو لب قسمت‌های پیرامونی لب رنگ تیره‌تر و قسمت‌های داخلی لب روشن‌تر هستند تا باعث حجیم شدن لب شوند و زیباتر جلوه کنند.

قیمت تاتوی لب در سالن زیبایی مریم ستاری

هزینه تاتوی لب با توجه به متنوع بودن و گاها ترکیبی بودن آنها متفاوت است رژ لب دائم برای بانوانی مناسب است که وقت و فرصت تمدید آرایش را ندارند و نمی‌ خواهند در طول روز بی رنگ و رو به نظر برسند. به همین دلیل با صرف هزینه ای تحت عنوان هزینه رژ لب دائم رنگی دائمی به لب هایشان می بخشند. بنابراین پس از مشاوره و انتخاب روشهای پیشنهادی به شما اعلام میشود.

جذابیت دائمی با روش های دائم تاتوی لب

تاتو دائم لب به روشی گفته می‌شود که در آن، با استفاده از موادی مانند جوهر خاص و با کمک سوزن، رنگدانه برای ایجاد رنگ دائمی بر روی لبهای فرد حک می‌شود. در این روش، رنگ و شکل دائمی به لبها ایجاد می‌شود و نیاز به استفاده روزانه از رژلب را کاهش می‌دهد.

 تاتوی لب می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای افزایش جذابیت و جوانی لبها شناخته شود و در برخی موارد مانند لبهای نامنظم یا بی‌رنگ، به عنوان راه حلی مناسب در نظر گرفته می‌شود. 

پیش از تصمیم گیری برای تاتوی لب، بهتر است با متخصصان مجرب سالن بیوسا در این زمینه مشورت کنید تا روش مناسب را برای خودتان انتخاب کنید.

درخواست لب

09202797398
لب

فرم ارسال نظر

رزرو وقت