لمینت

لمینت

با لمینت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا)،حس زیباتر بودن را تجربه کنید.

اگر جز آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ای به کاشت ناخن ندارید و می‌خواهید فرم طبیعی ناخن‌های خود را داشته باشید، اما همیشه با شکستگی ناخن‌ها مواجه می‌شوید.، پیشنهاد سالن زیبایی ستاری به شما لمینت ناخن یا کاور ناخن است یعنی ضمن اینکه فرم طبیعی ناخن‌هایتان را خواهید داشت، آن‌ها را محکم‌تر کرده و مانع لب پریدگی و شکستگی و ریش شدن لبه ناخن ها می‌شود.


انواع لمینت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری
اینکه چه نوع مدلی برای لمینت انتخاب کنید، کاملاً سلیقه ای است. لمینت به رنگهای متفاوتی هست. ولی ساده شیشه‌ای را انتخاب کنید بهتر است تا پس از مدتی از آن خسته نشوید.در سالن زیبایی مریم ستاری لمینت نچرال ، لمینت روی ناخن طبیعی،لمینت هلویی و لمینت ناخن پا برای بانوان علاقمند به لمینت، با رعایت اصول بهداشتی و در محیطی گرم و صمیمی انجام می شود و لمینت با کیفیت و جذاب با قیمتی مناسب برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

لمینت ناخن طبیعی:

لمینت ناخن طبیعی یکی از پرطرفدارترین لمینت ها که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود لمینت کردن ناخن ها برای افرادی که دارای ناخن ها یک شکل و یک دست بوده و فرم ناخن هایشان را دوست دارند،. در این روش هیچ تغییری در شکل و اندازه ناخن ها ایجاد نمیشه و فقط با استفاده از مواد مخصوص، استحکام ناخن ها بیشتر شده و زیبایی و درخشش بیشتری برای ناخن ها ایجاد خواهد شد.
لمینت مانند لاک بصورت لایه نازک بر روی ناخن زده می شود. بطور معمول این مرحله تا سه مرتبه تکرار می شود ( هر مرحله ناخن ها را به مدت 120 ثانیه در دستگاه uv خشک شود.)
استفاده طولانی مدت از لمینت ناخن امکان قارچ گرفتگی دارد. بنابراین بهتر است که پس از مدتی لمینت انجام نداده تا ناخن ها هوا بخورد و سپس لمینت ناخن انجام شود.
لمینت ناخن هم مثل کاشت ناخن نیاز به ترمیم دار دارد و بهتراست هر 2 تا 3 هفته یک بار برای ترمیم به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه کنید تا شکل و ظاهر ناخن هاتون زیبایی خودشون رو حفظ کنند.

 

کاشت ناخن یا لمینت ناخن ؟

کاشت ناخن ظاهری طبیعی ندارد که برخی دوست ندارند. ناخن ممکن است کمی برجسته به نظر آید. اما لمینت اینگونه نبوده و لایه نازکی روی ناخن گذاشته می‌شود. بدین ترتیب نسبت به کاشت طبیعی‌تر بوده و برای برخی افراد بهتر است.
برای کاشت ناخن، ابتدا ناخن‌ها سوهان زده شده و نازک می‌شوند. سپس از تیپ‌های مخصوص استفاده کرده و ناخن را بلند می‌کنند. بعد از آن مواد کاشت با ضخامت روی آن قرار داده می‌شود.

 

مراحل انجام لمینت و کاور ناخن در سالن زیبایی ستاری:

  • سوهان زدن ناخن
  • تمیز کردن ناخن و استفاده از ضد قارچ و پرایمر
  • زدن ژل بیس
  • لمینت کردن
  • استفاده از پد الکی
  • زدن لاک ژل:این مرحله بر اساس سلیقه است. می‌توانید روی آن لاک ژل رنگی بزنید و در دستگاه بگذارید تا خشک شود. همچنین می‌توان از لاک‌های معمولی استفاده‌ کرد.

قیمت مناسب لمینت ناخن در سالن زیبایی ستاری

انجام لمینت ناخن در سالن زیبایی مریم ستاری علاوه بر زیبایی خاصی که به ناخن ها می بخشد قیمت مناسبی هم دارد به همین دلیل طرفداران زیادی را در بین خانم ها پیدا کرده است. هزینه لمینت کردن ناخن از بسیاری از خدمات ناخن نظیر کاشت کمتر ‌است و دلیل آن هم استفاده از مواد ارزان ‌تر است. از طرفی حجم موادی که در لمینت به کار می رود، بسیار کمتر از کاشت است.

درخواست لمینت

09202797398
لمینت

فرم ارسال نظر

رزرو وقت