خدمات مو

خدمات مو

چگونه موهای زیبایی داشته باشیم؟

همه می دانیم موهای سالم و درخشان تاثیر مستقیمی در زیبا نشان دادن چهره دارد. در سالن زیبایی مریم ستاری واقع در سعادت آباد تهران انواع خدمات مو شامل :خدمات اکستنشن مو ،کوتاهی مو ،کراتینه مو ،رنگ و مش مو ، براشینگ مو، شینیون مو با متد حرفه ای و به روز آماده خدمت رسانی به بانوان جویای زیبایی است.
 

کوتاهی مو در سالن زیبایی مریم ستاری

یکی از مهم ترین خدمات مربوط به مو، خدمات کوتاهی مو است . کوتاهی مو نیاز به ظرافت و مهارت خاصی دارد ،در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا)،خدمات کوتاهی مو توسط متخصص کوتاهی و مناسب با فرم صورت شما انجام می شود.
برای استفاده از خدمات کوتاهی مو سالن زیبایی مریم ستاری لازم است که به نکات زیر دقت داشته باشید:
۱. حتما به نمونه کارهای کوپ کار دقت کنید و میزان تسلط او را بررسی نمایید.
۲.به هنگام کوتاهی مو باید به سلامت موهای خود توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر موهای سوخته داشته و موهایتان موخوره دارد، بهتر است تا جایی که امکان دارد برای از بین بردن موخوره‌ها موهای خود را کوتاه کرده و یا آن‌ها را احیا کنید‌.ما در سالن زیبایی مریم ستاری از روش موخوره گیری برای شما عزیزان بهره می گیریم تا نگران از دست دادن موهایتان نباشید.
۳. هر چند ماه یک بار برای موخوره‌گیری نوک موهای خود توسط متخصص کوتاهی ،به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه کنید.

صافی و احیای موی شما در سالن زیبایی مریم ستاری با کراتین مو

کراتین، پروتئینی است که در مو و ناخن ها وجود دارد و باعث شادابی و سلامت آن ها می شود. در صورتی که سلامت مو های شما در معرض عوامل خارجی مانند رنگ کردن مو، تغییر سبک زندگی و تابش مستقیم آفتاب از بین بروند، وز شدن و کاهش درخشندگی موها را به دنبال دارد.
در شرایطی که مو های شما از درخشندگی و سلامت خارج شده است، پیشنهاد ما این است که از یکی از روش های زیبایی یا درمانی برای بازگشت به شرایط اولیه بهره ببرید. کراتینه کردن مو یکی از این روش هاست که در سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از بهترین مواد برند دنیا و توسط متخصص کراتینه در محیط کاملا بهداشتی سالن زیبایی مریم ستاری و با قیمتی مناسب برای بانوان علاقه مند به کراتین مو انجام می شود..
کراتین مو روشی شیمیایی است که هم موهای شما را احیا کرده و صافی مو را نیز به همراه دارد. در این حالت است که شما با یک تیر دو نشان می زنید.
 

با اکستنشن مو،به موهای شما جان دوباره می دهیم.

در سالن زیبایی بیوسا کدام را برمی گزینید؟ اکستنشن موی طبیعی یا موی مصنوعی

  • اکستنشن مو طبیعی

اولین انتخاب علاقه مندان به اکستنشن، اکستنشن مو طبیعی است . در سالن زیبایی مریم ستاری در روش طبیعی رینگی موها به صورت دسته‌ای توسط رینگ یا حلقه‌های مخصوص به موهای کف سر اضافه می‌شوند و موها را پر پشت تر و بلندتر نشان می‌دهند. روش‌ دیگر اکستنشن موهای طبیعی که در سالن مریم ستاری انجام می شود میکرولینک است که از موی طبیعی انسان برای انجام کار اکستنشن استفاده می شود.

  • اکستنشن مو مصنوعی

اکستنشن مو گیره ای از روش‌هایی است که برای اکستنشن مو مصنوعی از آن استفاده می شود و موهای مصنوعی در این روش به کف سر وصل شده و در مواقع لازم جدا می شوند.
 

به رنگی رنگین کمان با رنگ مو جدید در سالن بیوسا

خدمات تخصصی رنگ و مش‌ بسیار متنوع و حرفه ای است و بانوان همواره به دنبال رنگ و مش جدید هستند. در لاین رنگ مو سالن زیبایی ستاری خدمات رنگ مو در فضایی آرام و با رعایت اصول بهداشتی انجام می شود و روش های متعددی برای مش مو شما عزیزان ارائه می شود.

به لطافت ابریشم با کراتینه مو در سالن زیبایی بیوسا

در سالن زیبایی مریم ستاری بعد از تمیز کردن و شستن مو های شما ،آنها را صاف کرده و سپس متخصص کار کراتینه برای صافی از فرمولاسیون متناسب با موی شما استفاده میکند. همراه با قرار دادن مواد کراتینه بر روی موهای شما به وسیله یک اتو گرما داده می شود این گرما باعث فعال شدن اثر صاف کننده میشود.بسته به حجم و بلندی موهای شما و همچنین نوع مواد مصرفی برای کراتین فرایند کراتینه ۹۰ دقیقه و یا کمی بیشتر طول میکشد.ما در سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از بهترین مواد کراتینه از معتبرترین برند های دنیا و به کار گیری کادری حرفه ای در لاین تخصصی مو آماده خدمات به بانوانی که طالب زیبایی و آراستگی هستند می باشیم.
 

با شینیون های زیبا و ژورنالی سالن بیوسا، ستاره جمع باشید.

برای رفتن به یک مهمانی، مهمترین گزینه انتخاب لباس و مدل مو می باشد. خوشبختانه تنوع شینیون مو در سالن زیبایی مریم ستاری به بانوان با سلیقه کمک می‌کند تا موهای خود را به بهترین شکل حالت دهند و با استفاده از خدمات شینیون ساده و نیز اروپایی توسط شینیون کار حرفه ای سالن ستاری ستاره مهمانی و مراسم باشند.

درخواست خدمات مو

09202797398
خدمات مو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت