به لطافت ابریشم ، با موهای کراتینه!!

به لطافت ابریشم ، با موهای کراتینه!!

به لطافت ابریشم ، با موهای کراتینه!!

کراتین مو:
داشتن موهای صاف آرزوی اغلب خانم ها است زیرا موهای صاف و لخت ، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر موهای شما وز یا فر است بهتر است با استفاده از روش کراتین مو، وزی و فری موهایتان را از بین ببرید و به موهایتان فرم و حالتی فوق العاده دهید.
کراتین مو، روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو است . در این روش موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند. انجام این روش معمولاً در سالن های زیبایی، تقریبا 120 دقیقه یا بیشتر طول می کشد که البته این زمان کاملا بستگی به میزان بلندی موهای شما دارد و تأثیر آن کاملا بسته به کیفیت مواد کراتین مو دارد که در صورت با کیفیت بودن مواد کراتین مو ، تا 6 ماه باقی می‌ماند. معمولا افراد دارای موهای فر و وز شده داوطلب انجام کراتین مو هستند.


نگهداری موی کراتینه:
۳ تا ۴ روز بعد از کراتین مو از شستن موها خودداری کنید بنابراین اگر از آن دسته از افرادی هستید که عادت به شستشوی روزانه موهای خود دارید این روش درمانی برای شما مناسب نخواهد بود. همچنین این روش درمانی برای زنان باردار نیز توصیه نمی‌شود.
ازآنجایی‌که موهای کراتین شده باید کمتر شسته شود لذا برای برخی از افراد رعایت این مسئله بسیار دشوار است. شنا در آبی که حاوی کلر یا نمک است می‌تواند بر ماندگاری کراتین روی موها تأثیر بگذارد. همچنین شامپوهایی که حاوی کلرید سدیم و سولفات هستند برای موهای کراتین شده توصیه نمی‌شوند.

 

 

 

  • مو
  • مریم ستاری

فرم ارسال نظر

رزرو وقت