کراتین مو

کراتین مو

به لطافت گلهای بهاری با کراتین مو!!

اگر مایل به داشتن موهایی صاف و براق هستند ، کراتینه مو بهترین انتخاب برای شما است تا هم موهای خود را احیا و هم صاف و براق کنید.در ضمن کراتینه کردن مو باعث مرطوب ماندن تارهای مو می شود و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.

فرایند کراتین کردن مو در سالن زیبایی مریم ستاری

در سالن زیبایی مریم ستاری بعد از تمیز کردن و شستن مو های شما ،آنها را صاف کرده و سپس متخصص کار کراتینه برای صافی از فرمولاسیون متناسب با موی شما استفاده میکند. همراه با قرار دادن مواد کراتینه بر روی موهای شما به وسیله یک اتو گرما داده می شود این گرما باعث فعال شدن اثر صاف کننده میشود.بسته به حجم و بلندی موهای شما و همچنین نوع مواد مصرفی برای کراتین فرایند کراتینه ۹۰ دقیقه و یا کمی بیشتر طول میکشد.ما در سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از بهترین مواد کراتینه از معتبرترین برند های دنیا و به کار گیری کادری حرفه ای در لاین تخصصی مو آماده خدمات به بانوانی که طالب زیبایی و آراستگی هستند می باشیم.

هزینه کراتین مو چقدر است؟

قیمت کراتینه به عوامل متعددی نظیر حجم و بلندی مو و برند مواد مصرفی صافی بستگی دارد و در افراد مختلف ، متفاوت است شما برای مشاوره درباره قیمت کراتینه مو می توانید به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه نمایید تا مشاوران ما شما را راهنمایی نمایند.

درخواست کراتین مو

09202797398
کراتین مو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت