اکستنشن مو

اکستنشن مو

دوست دارید موهای پرپشت و بلند داشته باشید؟

اگر از جمله افرادی هستید که داشتن مو‌های پرپشت و بلند، آرزوی شماست و زیبایی چهره برایتان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و با بلند کردن مو احساس زیبایی بیشتری دارید اکستنشن مو روشی است که در سالن زیبایی مریم ستاری برای پرپشت تر و بلندتر دیده شدن موها مورد استفاده قرار می گیرد

چند نوع اکستنشن در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود؟

 

 • اکستنشن مو طبیعی
  اولین انتخاب علاقه مندان به اکستنشن، اکستنشن مو طبیعی است . در سالن زیبایی مریم ستاری در روش طبیعی رینگی موها به صورت دسته‌ای توسط رینگ یا حلقه‌های مخصوص به موهای کف سر اضافه می‌شوند و موها را پر پشت تر و بلندتر نشان می‌دهند. روش‌ دیگر اکستنشن موهای طبیعی که در سالن مریم ستاری انجام می شود میکرولینک است که از موی طبیعی انسان برای انجام کار اکستنشن استفاده می شود.
 • اکستنشن مو مصنوعی

اکستنشن مو گیره ای از روش‌هایی است که برای اکستنشن مو مصنوعی از آن استفاده می شود و موهای مصنوعی در این روش به کف سر وصل شده و در مواقع لازم جدا می شوند.
 

اکستنشن مو مناسب چه افرادی است؟

اکستنشن مو فقط مخصوص خانم‌هایی که علاقه مند به موی بلند هستند نیست، ما اکستنشن را به افرادی که مو‌های نازک و کم‌پشتی دارند نیز پیشنهاد می کنیم.

اکستنشن مو چگونه متصل می شود؟

در سالن زیبایی مریم ستاری ابتدا آرایشگر مو‌ها را کاملا بررسی می‌کند تا از نظر نازکی و حجم مو و رنگ و حالت آن اطلاعاتی کسب کند. به این ترتیب می‌تواند به شما بگوید چه نوع اکستنشنی مناسب موی شماست؛ اکستنشن طبیعی یا مصنوعی یا اینکه چه رنگی باید تهیه کنید.

در سالن زیبایی مریم ستاری روشهایی برای متصل کردن اکستنشن وجود دارد:

 

 •  استفاده از کلیپس
  در این مدل مو‌های اضافه به گیره یا کلیپسی متصل است که به مو متصل و از آن جدا می‌شود.
   
 •  استفاده از چسب

استفاده از چسب کراتین در اکستنشن مو از روش‌های کارآمد است که در سالن‌ زیبایی مریم ستاری انجام می‌شود
      • استفاده از حلقه یا رینگ
برای انجام اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی روش‌های خاصی وجود دارد که یکی از آن‌ها اکستنشن مو حلقه‌ای است که بیشتر در اکستنشن مو مصنوعی در آن استفاده می‌شود.

 •  استفاده از کش

استفاده از کش در دراز مدت می‌تواند به اکستنشن مو شما آسیب بزند.بنابراین پیشنهاد می‌شود از روش‍های طولانی‌تر استفاده کنید.
 

اکستنشن مو دردناک است؟

نه، یک روز بعد از انجام این‌کار به دلیل وزن موی اضافه‌شده ممکن است کمی ناراحت باشید. اولین شب نیز خوابیدن با آن‌ها دشوار است و شاید گمان کنید سنجاق سر لای موهایتان گیر کرده، اما به‌تدریج به آن عادت می‌کنید.

چطور می‌توان اکستنشن را از موهای طبیعی جدا کرد؟

برای برداشتن اکستنشن حتما به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه نمایید و خودسرانه اقدام به برداشتن اکستنشن مو ننمایید .

درخواست اکستنشن مو

09202797398
اکستنشن مو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت