کوتاهی مو با تیغ پیتاژ

کوتاهی مو با تیغ پیتاژ

پیتاژ مو بر لبه تیغ؟!!

پیتاژ با تیغ امروزه تکنیک پیتاژ با تیغ بسیار نسبت به قیچی راحت و حرفه ای تر می باشد. گاهی اوقات افراد فکر می کنند تیغ پیتاژ مانند تیغ ها ساده می باشد باید بگوییم خیر اینطور نیست بلکه کاربرد آن همانند قیچی است و حجم مو را کم می کند و موی سر را خرد می کند. البته در سالن زیبایی مریم ستاری برای کوتاهی مو از سه تکنیک کوتاهی با قیچی ساده، کوتاهی مو با تیغ پیتاژ و کوتاهی مو با قیچی پیتاژ استفاده می شود.پیتاژ مو برای مشتریانی که موی بسیار پرپشت و ضخیم دارند به کار می رود و اگر موی مشتری کم و نازک باشد خرد کردن موی وی پیشنهاد نمی شود زیرا باعث کوتاه شدن مو می شود و تاثیر چندانی روی سر مشتری ندارد. در سالن زیبایی بیوسا به این دلیل از تیغ برای پیتاژ استفاده می شود که درصد موی بیشتری را برای خرد کردن در بر می گیرد اما در قیچی این گونه نمی باشد بلکه فقط ۲۵ درصد الی ۵۰ درصد موی سر را در بر می گیرد.این روش کوتاهی باعث می شود مو پرپشت و زیبا دیده شود، به خاطر کم حجم شدن مو و سبک شدن سر، در فصل گرما از پیتاژ مو بیشتر استقبال می شود. کسانی که دوست دارند موی بلند داشته باشند اما بخاطر موخوره مجبور به کوتاهی مو می شوند، پیشنهاد می شود که از این روش استفاده کنند.

 

پیتاژ با تیغ یا پیتاژ با قیچی؟

تکنیک پیتاژ با تیغ نسبت به تکنیک پیتاژ با قیچی بهتر است زیرا درصد بیشتری را نسبت به مو می گیرد و کوتاه میکند، پیتاژ کردن مو امروزه به یکی از روش های خرد کردن مد روز تبدیل شده است . نکته مهم در پیتاژ کردن مو با تیغ این است که بعد از مدتی به علت رشد مو، فرم کوتاهی از بین رفته برای خوش فرم شدن مجدد مو می بایست دوباره مو پیرایش شود.

 

 

 

قیمت پیتاژ مو با تیغ در سالن زیبایی مریم ستاری

میزان حجم و بلندی مو و همچنین نوع مدل انتخابی شما برای کوتاهی و وسیله‌ای که قرار است آرایشگر با آن کار کند هم جز عوامل موثر بر هزینه کوتاهی مو بانوان هستند. مثلا انجام یک کوتاهی آخرین مدل مو در ژورنال‌های امسال یا اینکه یک مدل ساده بخواهید و همچنین اینکه قرار است از قیچی ساده یا قیچی پیتاژ یا موزر یا تیغ پیتاژ برای کار استفاده شود می‌تواند مبلغ کوتاهی موی شما را بالا و پایین کند.لذا جهت اطلاع از قیمت کوتاهی مو با تیغ پیتاژ ضروری است که به صورت حضوری با متخصص کوتاهی مو در سالن زیبایی مریم ستاری مشاوره داشته باشید.

درخواست کوتاهی مو با تیغ پیتاژ

09202797398
رزرو وقت