کوتاهی مو

کوتاهی مو

متنوع تر از قبل با کوتاهی مو !!!!

کوتاهی مو یکی از روش‌های آراستگی مو است و یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌ها داشتن موهای مرتب و آرایش شده است. رسیدگی و مرتب کردن موهای بلند بصورت روزانه برای بعضی از خانم‌ها کاری طاقت فرسا بوده، به همین دلیل کوتاهی مو از توجه بالایی برخوردار است. در سالن زیبایی مریم ستاری جدیدترین مدل های کوتاهی مو  متناسب با جنس مو و حالت چهره افراد  به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود و بعد از انتخاب مشتری کار کوتاهی مو انجام می شود
کوتاهی علاوه بر این که به ظاهر و چهره شما تنوع و زیبایی می‌دهد باعث جذابیت و تنوع می شود و همچنین نگهداری و رسیدگی به موی کوتاه بهتر و سریع تر انجام می شود و نیاز نیست زمان زیادی را صرف دوش گرفتن و شستن موها نمایید . کوتاهی مو باعث می شود تا موهای شما دچار آسیب و موخوره نشود

سالن زیبایی مریم ستاری برای کوتاهی مو چه فاکتورهایی را در نظر می گیرد؟

از آنجا که کوتاهی مو در جذابیت چهره تأثیر بسیار زیادی دارد. متخصص کوتاهی موی سالن زیبایی ستاری قبل از انجام کوتاهی موارد زیر را در نظر می گیرد:

  • سن: ما در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) سن مشتری عزیز را در نظر می گیریم مثلا مدل‌های کوتاهی مو کودک بیشتر بابت مرتب نگه داشتن موهایشان است.در سنین نوجوانی و جوانی هم سلیقه در کوتاهی مو می‌تواند خیلی متفاوت تر از افراد مسن و میانسال باشد.و مدل کوتاهی موی دخترانه با مدل کوتاهی موی خانم های مسن تفاوت دارد.
  • ترکیب رنگ مو: یکی از عوامل موثر در انتخاب مدل کوتاهی برای بانوان عزیز ، ترکیب رنگ مو فرد است. به طور مثال ما برای موهای دارای‌های لایت و روشن و تیره بیشتر مدل‌های خورد و لیر را پیشنهاد می دهیم. و پیشنهاد ما به افراد با رنگ موی فانتزی ،موی کوتاه است.
  • فرم صورت: فرم صورت می‌تواند در انتخاب مدل کوتاهی موثر باشد. در سالن زیبایی مریم ستاری معمولا برای صورت‌های گرد و توپر مدل‌های کوتاه پیشنهاد می شود تا صورت مشتری لاغرتر به نظر برسد. همینطور اگر فردی گردن کوتاه دارد معمولا موی خیلی کوتاه به او پیشنهاد نمی شود.
  • حجم و حالت مو: به دلیل اینکه حجم مو، جنس تارهای مو در افراد مختلف متفاوت است مدل کوتاهی مو را بر حسب حجم و حالت فرد پیشنهاد می دهیم.
  • سبک زندگی و استایل ظاهری : در سالن زیبایی ستاری به فاکتور بسیار مهم سبک پوشش و زندگی یک فرد توجه می شود. به طور مثال یک ورزشکار پوشش مخصوص خود را داشته و برای سهولت مراقبت اکثرا موهای خود را کوتاه نگه می‌دارد. در نتیجه سبک زندگی در افراد مختلف کارمند، بازیگ، کارگر و …. می‌تواند باعث تغییر در استایل ظاهری گردد و در نتیجه ما مدل مناسب به سبک زندگی فرد را در نظر می گیریم.

درخواست کوتاهی مو

09202797398
کوتاهی مو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت