رنگ مو

رنگ مو

ما در سالن زیبایی مریم ستاری،موی شما را به رنگ دلخواه می رسانیم!

انتخاب رنگ مو مناسب تاثیر زیادی در زیباتر شدن چهره دارد .رنگ مو باید مناسب رنگ پوست باشد تا صورت را باز تر  کند و چهره  را  جوان تر و زیباتر نشان دهد. رنگدانه های موی هر فرد شامل دو تناژ اصلی و فرعی است. رنگ اصلی مو، از ترکیب رنگ های آبی، زرد و قرمز به وجود می آید. و رنگ های فرعی از ترکیب رنگ های سبز،نارنجی و بنفش.تشخیص تناژ فرعی رنگ مو و اینکه چه رنگی باید در ترکیبات آن قرار بگیرد، در تخصص سالن زیبایی مریم ستاری است و کار ساده ای نیست.  نگران نباشید زیرا متخصصین رنگ مو در لاین تخصصی رنگ مو سالن زیبایی مریم ستاری(بیوسا) موی شما را به رنگ دلخواهتان می رسانند.
 

مدل های رنگ و مش جدید در سالن زیبایی مریم ستاری

همانطور که می دانید، خدمات تخصصی رنگ و مش‌ بسیار متنوع و حرفه ای است و بانوان به دنبال رنگ و مش جدید هستند. در لاین رنگ مو سالن زیبایی ستاری خدمات رنگ مو در فضایی آرام و با رعایت اصول بهداشتی  انجام می شود و روش های متعددی برای مش مو شما عزیزان ارائه می شود از جمله:

  • مش با کلاه
  • مش شانه ای مش شانه ای به وسیله کاغذ فویل
  • مش تکه ای ( قسمتی)
  • مش تکه ای با فویل

متخصصین رنگ مو در سالن زیبایی مریم ستاری با در نظر گرفتن تمام عوامل و فاکتورهایی که برای رنگ مو نیاز است اقدام به انجام رنگ مو برای مشتریان عزیز می نمایند زیرا از رنگ موهای جدید و برند روز دنیا که از کیفیت بالایی برخوردارند استفاده می شود تا هم مو آسیب نبیند و هم در نهایت رنگ دلخواه مشتری به دست آید.
 

قیمت رنگ مو در سالن زیبایی مریم ستاری چه قدر است؟

قیمت رنگ مو  به عوامل متعددی نظیر حجم و بلندی  مو و برند مواد مصرفی بستگی دارد و در افراد مختلف ، متفاوت است شما برای مشاوره درباره قیمت رنگ مو می توانید به سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه نمایید.مشاوران ما در لاین تخصصی رنگ مو شما را راهنمایی خواهند کرد.

درخواست رنگ مو

09202797398
رنگ مو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت