لاک ژل(ژلیش)

لاک ژل(ژلیش)

با ژلیش(لاک ژل) ، زیبایی را به دستانتان هدیه دهید.

لاک ژل(ژلیش) چیست؟
ژلیش ناخن یا لاک موقتی برای خانم هایی که به دنبال روشی بلندمدت برای طراحی مد و لباس و ست کردن آن با رنگ ناخن هستند، توصیه می شود. این شیوه نسبت به لاک معمولی ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر پاک می شود.
لاک ژل مثل لاک معمولی در معرض هوا خشک نمی شود و بعد از اینکه زیر نور لامپ LED یا UV قرار داده شد ، لاک سفت می شود.

ژلیش دوام بسیار طولانی نسبت به لاک های معمولی دارند و بسیار مقاوم اند، دوام این لاک ها 1 ماه و شاید هم بیشتر است و بعد از آن نیاز به ترمیم دارد و شما عزیزان بعد از مدت سپری شده می توانید به سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) مراجعه نمایید و کار ترمیم ژلیش توسط ناخن کاران حرفه ای در محیطی بسیار آرام و صمیمی و با رعایت اصول بهداشتی برای شما انجام خواهد شد. 

انواع خدمات ژلیش در سالن زیبایی مریم ستاری

  • ژلیش(لاک ژل) روی کاشت
  • ژلیش(لاک ژل) ناخن طبیعی و دخترانه

متخصصین سالن زیبایی مریم ستاری ابتدا مانیکور ناخن انجام می دهند و نوک ناخن ها را با سوهان فرم شکل داده و بافر زده می زنند.
در این مرحله از ضد قارچ استفاده می شود سپس رنگ لاک ژلیش را نازک بر روی ناخن زده به طوریکه با پوست تماس پیدا نکند و در دستگاه یووی قرار داده و این کار طی دو مرحله انجام می شود. مرحله بعد با تاپ کت یک لایه زده و نوک ناخن بسته و در UV قرار داده می شود .بدین ترتیب لاک ژلی زیبا روی ناخن های طبیعی خود خواهید داشت.
لاک ژل رنگی:در سالن زیبایی مریم ستاری تنوع رنگ های لاک ژل بسیار بالاست و شما به راحتی می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ناخن کار سالن برای شما استفاده کند.

  • لاک ژل کهکشانی:لاک ژل کهکشانی یا ۹ بعدی کیفیت و ماندگاری بالایی دارد و طرحی شبیه به کهکشان روی ناخن ایجاد می کند. این لاک ها تا ۳۰ روز بدون تغییر روی ناخن های شما می مانند.

لاک های کهکشانی در دسته لاک های سه مرحله ای قرار دارند. به این معنی که در ۳ مرحله روی ناخن زده می شوند. همچینین لک ژل چشم گربه ای و کهکشانی از موراد بسیار پر کاربرد در صنعت لاک ژله ای میباشد.

  • ژلیش (لاک ژل) پا: در سالن زیبایی مریم ستاری به زیبایی ناخن های پای شما هم اندیشیده ایم و لاک ژل روی ناخن پا برای بانوانی که علاقمند هستند ناخن های پای زیبایی داشته باشند، انجام می شود.

موارد تاثیر گذار برا قیمت لاکژل (ژلیش)

نوع مواد بر قیمت ژلیش ناخن تاثیر دارد

یکی از مهم ترین و موثرترین عوامل تعیین کننده قیمت ژلیش ناخن نوع موادی است که در انجام ژلیش استفاده می شود. مواد موردنیاز برای ژلیش ناخن با کیفیت های مختلف در بازار موجود است و در صورتی که ناخن کار از مواد اولیه با کیفیت استفاده کند قیمت ژلیش ناخن بیشتر خواهد شد. بهتر است که برای انجام ژلیش ناخن به آرایشگاهی مراجعه کنید که از کیفیت مواد اولیه ای که استفاده می کند مطمئن باشید چراکه استفاده از مواد اولیه ی درجه دو برای سلامت پوست و ناخن شما مضر است.


نوع لاک و طرح بر قیمت لاک ژلیش تاثیر دارد

نوع لاک و طرحی که انتخاب می کنید نیز از جمله موارد تاثیرگذار در هزینه ی ژلیش ناخن هستند و استفاده لاک های معمولی و بدون طرح هزینه ها را کاهش می دهد؛ اما در صورتی که تمایل داشته باشید روی ناخنتان طراحی انجام شود قیمت ژلیش ناخن دست افزایش می یابد

تجربه و شهرت ناخن کار بر قیمت ژلیش ناخن تاثیر دارد

میزان مهارت فرد ناخن کار نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ژلیش ناخن است چرا که افراد باتجربه و حرفه ای ظرافت و دقت بیشتری دارند و نتیجه ی کار بهتر خواهد بود. همان طور که می دانید یکی از فاکتورهایی که زیبایی کاشت یا ژلیش ناخن را افزایش می دهد ظرافت و میزان طبیعی و تمیز بودن کار است و انجام ژلیش ناخن حرفه ای با کمک گرفتن از ناخن کار باتجربه امکان پذیر است.

هزینه ترمیم لاکژل ناخن چقدر هست؟

 

پس از انجام کارهای زیبایی ناخن مسئله ی ترمیم ناخن مطرح می شود. معمولا پس از گذشت یک ماه با رشد ناخن ها باید ترمیم انجام شود. قیمت ترمیم ژلیش ناخن معمولا کمتر از قیمت ژلیش اولیه است اما در صورتی که ناخن شکسته یا آسیب دیده داشته باشید قیمت ترمیم ژلیش ناخن بیشتر می شود. بهتر است که پس از انجام ژلیش ناخن با مراقبت درست از شکستن ناخن ژلیش شده یا هوا گرفتن آن جلوگیری کنید. درصورتی که ناخن کار از مواد اولیه ی باکیفیت استفاده کند و کار خود را حرفه ای انجام دهد احتمال شکستگی یا هوا گرفتگی ناخن ها کاهش می یابد.

قیمت لاک ژل در مرکز تخصصی ژلیش ناخن

خدمات ژلیش ناخن یکی از کارهایی است که می توان برای زیبایی ناخن های دست و پا به سراغ آن رفت. بسیاری از بانوان هستند که به صورت ماهانه و سالیانه، هزینه های بالایی را صرف ژلیش ناخن می کنند. در حال حاضر خدمات ژلیش ناخن در آرایشگاه با قیمت و هزینه های گوناگون عرضه می شود که به موارد مختلفی بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت های لاک ژله ای ناخن با کارشناسان مجرب ما در سالن زیبایی مریم ستاری تماس بگیرید.

 

قیمت لاک ژل در مرکز تخصصی ژلیش ناخن


با توجه به موارد گفته شده، خانم‌ها اگر به دنبال ژلیش ناخن هستند، می‌توانند به سالن مریم ستاری مراجعه کنند. علاوه بر خدمات معرفی شده، بانوان می‌توانند از خدماتلاک ژل چشم گربه ای، لاک ژل کریستالی، لاک ژل کهکشانی، لاک ژل بهاری، لاک ژل برای بچه ها و... با قیمت مناسب بهره‌مند شوند. سالن زیبایی مریم ستاری در سعادت آباد تهران واقع شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت لاک ژله ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع لاک ژله ای ناخن دخترانه جدید در غرب تهران


با توجه به موارد گفته شده، خانم‌ها اگر به دنبال ژلیش ناخن هستند، می‌توانند به سالن مریم ستاری مراجعه کنند. علاوه بر خدمات معرفی شده، بانوان می‌توانند از خدماتلاک ژل چشم گربه ای، لاک ژل کریستالی، لاک ژل کهکشانی، لاک ژل بهاری، لاک ژل برای بچه ها و... با قیمت مناسب بهره‌مند شوند. سالن زیبایی مریم ستاری در سعادت آباد تهران واقع شده است و علاوه بر خدمات ناخن، در زمینه خدمات پوست، مژه، ابرو و مو نیز فعالیت دارد.

 

درخواست لاک ژل(ژلیش)

09202797398
لاک ژل(ژلیش)

فرم ارسال نظر

رزرو وقت