مژه های پرپشت با اکستنشن مژه!!

مژه های پرپشت با اکستنشن مژه!!

مژه های پرپشت با اکستنشن مژه!!


داشتن مژه‌های پرپشت آرزوی دیرینه بسیاری از خانم ها بوده که امروزه با روشهای کاشت و اکستنشن، دیگر جای نگرانی برای افرادی که مژه های کم پشت دارند،وجود ندارد .

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟

در کنار کاشت مژه که با جراحی و توسط پزشک متخصص انجام می شود، روش دیگری برای پرپشت کردن موها وجود دارد که با نام اکستنشن مژه شناخته می شود که در مقایسه با کاشت راحت تر و ساده تر به شمار می رود .
اکستنشن مژه امروزه برای خانمهایی که مشکل کم پشتی مو دارند و یا دوست دارند مژه های بلند و حالت دار داشته باشند؛ به کار می آید . موهای ضخیم و پرپشت از چیزهایی است که تقریباً همه افراد داشتن آن را آرزو می کند اما برخی اوقات در اثر ژنتیک و یا بر اثر عوامل محیطی مژه ها کم پشت می گردند . لازم به ذکر است که اکستنشن مژه با کاشت مژه کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند . برای اکستنشن مژه در هر چشم تا ۷۵ عدد مژه مصنوعی مجزا برای پلک بالا استفاده می شود که این مقدار با توجه به تعداد مژه های طبیعی شما متفاوت می باشد . برای چسباندن این مژه ها از چسب هایی که در پزشکی کاربرد دارد ،به پایه مژه های طبیعی چسبیده می شود .جنس مژه ها ترکیبی از ابریشم و الیاف مصنوعی است که سبب می شود بر روی پلک ها سنگینی نکنند .

 

نحوه انجام اکستنشن مژه

انجام کار اکستنشن مژه باید حتماً توسط متخصص زیبایی و در سالن های بهداشتی معتبر انجام شود. در غیر این صورت احتمال عفونت و آسیب رسیدن به چشم وجود دارد . همانطور که در تصویر می بینید، نحوه انجام اکستنشن مژه به این صورت است که یک پوشش بین دو پلک قرار می گیرد تا چیزی به پلک پایین نچسبد .سپس آرایشگر با دقت یک جراح مژه ها را چسب زده و به ساقه مو می چسباند ، پس از خشک شدن چسب شما می توانید چشمان خود را باز کنید . اگر احساس سنگینی در مژه ها داشته باشید؛ این به این معنی است که کار شما به درستی صورت نگرفته است . اگر کار اکستنشن مژه به طور حرفه ای انجام شود، کسی متوجه این تغییر در شما نخواهد شد و تنها چشمان شما زیباتر و جذابتر می گردد .مدل های اکستنشن مژه بسیار متفاوت است لذا هر فردی می‌تواند با توجه به نیاز خود مدل اکستنشن مژه های را انتخاب می کند.

  • مژه
  • مریم ستاری

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

رزرو وقت