کاشت مژه

کاشت مژه

با کاشت مژه در بیوسا، چشمانی گیرا و جذاب خواهید داشت!

 

امروزه بسیاری از بانوان زیبا جو به دنبال راههایی برای زیباتر شدن چشمان و مژه های خود هستند یکی از این روشها کاشت مژه است که در سالن زیبایی بیوسا ، واقع در غرب تهران انواع روشهای کاشت مژه توسط استایلیست های حرفه ای انجام می شود به این صورت که در کاشت مژه ، مژه‌های مصنوعی به صورت یکی یکی و توسط چسب‌هایی که ماندگاری مشخصی دارند، در کنار مژه‌های طبیعی شما قرار می‌گیرند. جنس این مژه‌ها متفاوت است . در کاشت مژه معمولا در حدود ۴۰ تا ۶۰ مژه استفاده می‌شود. عمر مفید این نوع مژه‌ها معمولا بین ۲ تا ۴ هفته است ولی در سالن زیبایی بیوسا که مژه کاران حرفه ای اقدام به کاشت مژه می کنند و از متریال برند و اصل استفاده می نمایند کاشت مژه تا ۶ هفته هم دوام می‌آورد. اگر تصمیم گرفتید که این مژه‌ها را پس از مدتی بردارید، باید به سالن زیبایی بیوسا مراجعه نمایید تا مژه کار با استفاده از محلول پاک کننده ویژه‌ای که برای این منظور درست شده اقدام به ریموو کاشت شما نماید. به هیچ عنوان خودتان اقدام به ریموو کردن کاشت مژه ننمایید زیرا ممکن است به مژه های اصلی شما آسیب وارد شود.

 

در بیوسا کاشت مژه چگونه انجام می شود؟

 

در ابتدای کار مطمئن می شویم که مژه های شما عاری از چربی ، گرد و غبار و لوازم آرایشی هستند این کار باعث می شود تا با مژه هایی تمیز اقدام به کاشت مژه  نماییم و در این صورت مژه های مصنوعی به مژه های شما خوب می چسبند . مژه های کوتاه را برای قسمت های داخلی چشم و سایز متوسط آن را برای قسمت های میانی و مژه های بلند برای گوشه های خارجی چشم ها استفاده می شوند. البته در حالت های مختلف این چیدمان متفاوت است مژه های مناسب با چشم های شما با استفاده از یک موچین برداشته می شوند و روی مژه قرار می گیرند . بعد از این که مژه ها به خوبی چسبانده شد مژه ها به آرامی شانه شده و مرتب می شوند . معمولا برای هر یک مژه های معمولا از 15 الی تا 30 مژه مصنوعی استفاده می شود.

 

 

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت مژه تنها برای کسانی مناسب نیست که مشکلات چشمی دارند. در غیر این صورت می‌توانید انواع کاشت مژه‌ را با توجه به سلیقه‌تان استفاده کنید. این روش باعث از بین رفتن مژه‌های طبیعی شما نمی‌شود و روش انجام آن ساده‌تر است کاشت طبیعی است.

 

افزایش جذابیت چشم با کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه یک روش زیبایی‌سازی محبوب در بین بانوان است که در آن موادی به صورت تک تک و کاملاً طبیعی، با دقت بالا بر روی مژه ها قرار داده می شود. این کار باعث افزایش حجم، طول و ضخامت مژه ها می‌شود و به دلیل داشتن نتیجه‌ی بسیار طبیعی و با دوام طولانی، بسیار پرطرفدار است. در این روش، موادی مانند مژه مصنوعی، پودر چشم، الیاف سیلیکونی و چسب خاصی برای چسباندن مژه بکار می‌روند. علاوه بر این، با انتخاب مناسب ظاهر مژه، مانند شکل، طول و پهنای آن، می توان به چشمان شما زیبایی و جذابیت بیشتری هدیه داد.

درخواست کاشت مژه

09202797398
کاشت مژه

فرم ارسال نظر

رزرو وقت