کاشت موقت مژه

کاشت موقت مژه

پرپشتی مژه ها، ساز چشمانتان را کوک می کند!!!

اکستنشن (کاشت) مژه

مژه های نیمه دائمی که به موهای طبیعی مژه شما متصل می شوند.و امروزه  بین علاقه مندان به زیبایی  طرفداران زیادی پیدا کرده است و به مدت چندین هفته دوام دارند. 

 

اکستنشن مژه در سالن مریم ستاری(بیوسا) چگونه انجام می شود؟

اولین مرحله مشاوره برای اینکه چه نوع مژه ای با فرم چشمان و سلیقه آرایشی شما مطابقت دارد و مژه کار در لاین تخصصی مژه ،مژه های مورد استفاده از لحاظ طول و نوع فر را انتخاب می کند. 

مرحله بعد ،یک پوشش بین دو پلک قرار می‌گیرد تا چیزی به پلک پایین نچسبد و اکستنشن مژه با یک ابزار کوچک مانند موچین، تک تک مژه ها دقیقا چسبانده می شود. مژه مصنوعی روی هر یک از مژه‌های طبیعی خودتان به صورت حرفه ای و دقیق چسبانده می شود.

ترمیم اکستنشن مژه در سالن زیبایی مریم ستاری

برای ترمیم مژه لازم نیست که مژه های کاشت قبلی خود را بردارید و اکستنشن مژه جدید را جای آن قرار دهید.مژه های طبیعی شما مانند موهای سرتان هر چند وقت یک بار می ریزند و مژه های جدید به جای آن ها رشد می کند. پس بعد از گذشت مدتی از اکستنشن ، مژه ها از نظر بلندی و پر بودن تغییر می کند و در نتیجه بخش هایی از پلک شما ممکن است خالی بماند .

ماندگاری اکستنشن مژه چه قدر است؟

اکستنشن مژه نیمه دائم معمولا ۲تا ۳ هفته ماندگاری دارد، ولی به عواملی مانند نگهداری فرد از مژه ها و سرعت رشد مژه ها بستگی دارد. این یعنی باید هربار به سالن زیبایی بروید و ترمیم و مرتبشان کنید که  از نصب اولیه ارزان تر و به صرفه تر می باشد. 

برداشتن اکستنشن مژه به صورت حرفه ای :

از آنجایی که اکستنشن نهایتا به خودی خود می ریزد، در صورتی که مایل به برداشتن مژه ها هستید حتما این کار را به تکنسین مژه در سالن زیبایی مریم ستاری بسپارید زیرا طی مراحل زیر اقدام به برداشتن مژه ها می نماید :

طی چند دقیقه و با استفاده از چسب پاک کننده مژه 

برداشتن تک تک مژه ها با ابزار استریل شده.

درخواست کاشت موقت مژه

09202797398
رزرو وقت