خدمات مژه

خدمات مژه

چشمانی گیرا و جذاب با مژه هایی زیبا در سالن زیبایی مریم ستاری

اصولا چشم‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند؛ و مژه‌های پرپشت و طبیعی می‌تواند زیبایی آنها را تقویت کند. این همان کاری است که اکستنشن مژه و لیفت مژه برای شما انجام می‌دهد.
در سالن زیبایی مریم ستاری ، در محیطی آرام و دلنشین انواع خدمات مژه به صورت:
کاشت مژه (اکستنشن)
لیفت مژه
با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توسط کارشناسان انجام می شود.

 

اکستنشن مژه در سالن زیبایی مریم ستاری:

در اکستنشن مژه، تارهایی از جنس موی مصنوعی تک تک لابه‌لای مژه‌ها چسبانده می‌شود؛ تا به ضخامت و طول مژه‌ها بیفزایند و رنگ مژه‌ها را متفاوت کند. به این ترتیب مژه‌ها را پرپشت، و زیبایی چشمان را دوچندان می‌کنند. خوب است بدانید که اکستنشن مژه از مواد مصنوعی، همچون موی سمور، ابریشم و حتی موی انسان ساخته می‌شوند.

در سالن زیبایی مریم ستاری برای حالت مژه‌های خود حق انتخاب اکستنشن مژه دارید:
اکستنشن کلاسیک مژه
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تعداد مژه‌هایتان کم نیست و دوستدار یک مدل مژه نچرال هستید، می توانید اکستنشن کلاسیک مژه را انتخاب نمایید. در این روش کارشناس مژه کار سالن با استفاده از چسب مخصوص که ممکن است شفاف یا مشکی باشد، بر روی هر مژه یک ‌به‌ یک مژه‌ای دیگر سوار کرده و سایز و قد مژه متناسب با هر فرد انتخاب می شود تا زیباترین و مناسب‌ترین نتیجه حاصل شود.
مژه‌های مورد استفاده در اکستنشن در قطرهای مختلف وجود دارند. ماندگاری مژه‌ها تا ۶ هفته می‌تواند باشد. این موضوع به شما بستگی دارد که چگونه از مژه‌های خود مراقبت می‌کنید.
اکستنشن مژه والیوم
اگر خواهان مژه‌های پرپشت‌تر با حالت طبیعی‌تر داشته باشید، پیشنهاد ما به شما اکستنشن والیوم است. در این روش دسته‌ای از مژه‌ها بر روی هر کدام از مژه‌های شما سوار می‌شوند.
با داشتن مژه‌های طبیعی و پرپشت نیاز شما به آرایش چشمانتان کاهش پیدا می‌کند و در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید. از طرفی همیشه چشمانی آراسته و جذاب دارید که باعث می‌شود در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و شیک‌تر ظاهر شوید.
اکستنشن مژه ضربدری
یکی دیگر از خدمات مژه سالن زیبایی مریم ستاری کاشت مژه ضربدری است. این روش یک راه‌حل برای عزیزانی است که مژه‌های کم‌پشتی دارند. در این روش تارهای مژه به‌صورت کج و برعکس روی مژه‌های شما قرار می‌گیرد. هرچند که این روش ماندگاری بیشتری دارد و همین‌طور حجم بیشتری برای مژه‌های شما به ارمغان می‌آورد اما سنگین‌تر از مدل‌های دیگر است و برای هر کسی مناسب نیست. بانوانی که کاشت ضربدری انجام می‌دهند، مژه‌های مرتبی داشته و حین رشد ترتیب مژه‌های آنها به هم نمی‌ریزد.
اکستنشن مژه مگاوالیوم
آیا طرفدار مژه‌های بسیار مشکی و پرپشت هستید. پیشنهاد ما به شما کاشت مژه مگاوالیوم است. در این روش تعداد بیشتری مژه بسته به توانایی و استحکام مژه فرد بر روی هر مژه سوار می‌شود.

لیفت مژه در سالن زیبایی مریم ستاری چگونه انجام می شود؟

لیفت مژه یکی دیگر از روش‌های زیبایی مژه‌ها است که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود که با استفاده از آن چشم‌های شما زیباتر و درشت‌تر نشان‌ داده می شود.در طول مدت انجام لیفت، چشم شما باید بسته باشد. به جز بسته بودن چشم‌ها، هیچ مورد ناخوشایند دیگری حس نمی‌کنید. برای شروع لیفت، ناحیه اطراف چشم تمیز می‌شود و یک لایه سیلیکونی با استفاده از چسب روی پلک‌ها قرار می‌گیرد. سپس مژه‌ها با براش مخصوص از هم تفکیک شده و لوسیون لیفتینگ روی آن‌ها زده می‌شود. این لوسیون ۶ تا ۱۲ دقیقه روی مژه‌ها باقی می‌ماند. مژه‌ها روی محافظ سیلیکونی چسبیده و با انجام مراحل بعدی حالت می‌گیرد.
در مرحله بعد، از یک محلول تثبیت کننده و کراتین استفاده می‌شود. این محلول تثبیت کننده باعث ماندگاری حالت مژه‌ها را بالا می‌برد. در مرحله آخر یک لایه کراتینه خالص به مژه‌ها زده می‌شود، که وظیفه آبرسانی به مژه‌ها را دارد.

تفاوت لیفت مژه با اکستنشن مژه

در لیفت و لمینت، مژه را مانند زمانی که ریمل زده شده بصورت طبیعی بلند می کنیم ولی در اکستنشن مژه آن را با تار مصنوعی از جنس مو لابه لای مژه قرار می دهند.
لیفت مژه یک روش درمانی محسوب میشه و هیچ گونه عوارض جانبی نداره.
مواد کراتین و مکمل های ویتامینی کاملا ارگانیک که در لیفت مژه استفاده می شود داخل مژه نفوذ نمی کند بلکه باعث تقویت آن ها می شود.

درخواست خدمات مژه

09202797398
خدمات مژه

فرم ارسال نظر

رزرو وقت