لیفت مژه

لیفت مژه

پر پشتی مژه ها با لیفت و لمینت مژه !!

لیفت و لمینت مژه روشهایی است که به مژه های صاف و بی حالت و کوتاه فرم زیبایی می بخشد.که مانند اکستنشن مژه با بزرگ ‌تر جلوه دادن چشم ‌ها ،ظاهری جذاب ‌تربرای شما به وجود خواهد آورد. در سالن زیبایی مریم ستاری ، خدمات لیفت و لمینت مژه با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و با رعایت اصول بهداشتی ، در فضایی آرام و صمیمی برای علاقه مندان به کار لیفت و لمینت انجام خواهد شد و بانوان عزیز با رضایت کامل از سالن خارج خواهند شد زیرا از طرفی خدمات با کیفیت برای آنها انجام شده و از سویی دیگر با قیمت مناسب آن خدمات را دریافت کرده اند.

لیفت مژه در سالن زیبایی مریم ستاری چگونه انجام می‌شود؟

متخصصان سالن در لاین تخصصی مژه که کار لیفت انجام می‌دهند،ابتدا راجع به سلیقه آرایش مژه شما ، سؤالاتی می‌ پرسند. اینکه آیا هر روز از ریمل استفاده می‌کنید؟ آرایش مژه‌هایتان بیشتر رو به بالا و سمت ابرو‌ها است یا دوست دارید که مژه‌ها حالت حجیم‌تری داشته باشند؟ با توجه به پاسخ‌ شما فرد متخصص، اندازه مژه و ابزار‌های مناسب را انتخاب می‌کند.
ابتدا مژه‌ها را از مواد آرایشی تمیز کرده و مژه‌های پایین و بالا را از هم جدا می‌کند.
سپس مژه‌های بالایی با یک لایه‌ی سیلیکونی و با چسبی مخصوص به پوست پشت چشم چسبانده می‌شود.
پس از آن مژه‌ها به سمت و حالتی که فرد می‌خواهد شانه و کشیده می‌شوند. در این مرحله از لوسیون خاصی برای نرم‌کردن مژه‌ها استفاده می‌شود. این لوسیون حاوی مواد ارگانیکی است و این مواد به انعطاف و حالت گرفتن مژه‌ها کمک می‌کند.
این لوسیون حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه روی مژه‌هایتان می‌ماند. البته مدت زمان آن بستگی به نوع و جنس مو و مژه‌های شما دارد. در مرحله‌ی بعد روغن مخصوصی برای حالت‌دادن به مژه و سفت‌شدن و شکل‌گرفتن ساختار آن روی مژه‌ها قرار داده می شود. در نهایت از نوعی لوسیون مغذی حاوی کِراتین و سدیم استفاده می‌شود. این لوسیون به بازگشت رطوبت به مژه‌ها کمک می‌کند و آن‌ها را از سخت و زبر شدن دور نگه می‌دارد.
 

لمینت مژه

لمینت مژه، روشی مکمل لیفت مژه است. بعد از لمینت،مژه ها ضخیم‌تر و بلندتر می‌شوند در عین حال حالت طبیعی خود را از دست نمی‌دهند.
در لمینت، مژه‌ ها ۲۰ تا ۴۰ درصد ضخیم‌تر می‌شوند. در لمینت مژه از انواع مواد تقویت کننده برای تقویت مژه استفاده می‌شود. و در این روش، مژه‌ها رنگ می‌شوند تا ضخیم‌ترو خوش فرم تر به نظر آیند.

مراحل لمینت مژه در سالن زیبایی مریم ستاری

مراحل انجام لمینت مژه مشابه لیفت مژه است با این تفاوت که در مراحل پایانی جزییاتی به آن اضافه می‌شود.
در این روش ابتدا تمام مراحل لیفت را انجام می‌دهید. بعد از آن از بوتاکس و مواد تقویت کننده استفاده می‌کنید. این کار باعث می‌شود در نهایت مژه‌های ضخیم‌تری ایجاد کنید.
همچنین در این روش، مژه‌ها رنگ می‌شوند تا ضخیم‌تر به نظر آیند.
در نهایت از کراتین برای تقویت نهایی مژه استفاده می‌شود و سپس سیلیکون روی پلک برداشته می‌شود.

ماندگاری لمینت مژه چقدر است؟

ماندگاری این روش در بهترین حالت ۱۲ هفته (بر اساس مژه هایی با رشد متوسط) است.

درخواست لیفت مژه

09202797398
لیفت مژه

فرم ارسال نظر

رزرو وقت