ابرو

ابرو

با تاتو بدون نیاز به آرایش ابرو؟!!

بانوان همواره جویای زیبایی هستند و تلاشهای زیبایی برای محقق شدن خواسته و آرزوی آنها صورت گرفته است .تاتو ابرو نیز از تکنیک های زیبایی است که برای آرایش دائم ابرو و رفع نواقص آن انجام می گیرد. تاتو ابرو تکنیکی است که جهت پر پشت نشان دادن ابرو و فرم دهی و آرایش ابرو برای مدت طولانی است که در سالن زیبایی مریم ستاری تاتو ابرو به گونه ای انجام می شود که احساس نیاز مداوم به لوازم آرایشی ابروها همچون مداد و سایه ابرو از بین برود.

تاتو ابرو در سالن زیبایی مریم ستاری

در این تکنیک، تکنسین تاتو در سالن بیوسا، رنگدانه ها را با استفاده از سوزن های یکبار مصرف به لایه زیرین پوست تزریق می کند. سوزن هایی که انتقال رنگدانه ها را به زیر پوست به خوبی انجام می دهند، و باعث ایجاد خراش هایی روی پوست می شوند. این خراش ها موقت بوده و پس از مدت زمان کوتاه ترمیم می شوند.لازم به ذکر است که اجرای تاتو ابرو به جهت حساسیت کار، در محیط بهداشتی سالن زیبایی ستاری با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام می شود و شما عزیزان می توانید با خیال راحت کار تاتوی ابروی خود را به ما بسپارید.

انواع تاتو ابرو در سالن زیبایی مریم ستاری

خدمات تاتو ابرو انواع مختلفی دارد و با تکنیک های روز دنیا در سالن ما قابل انجام است. تاتو معمولی : تاتو معمولی قدیمی ترین نوع تاتو ابرو محسوب می شود. در این نوع تاتو ابرو، تمام نواحی ابرو توسط رنگدانه پر می شوند. تاتو معمولی ظاهری مصنوعی به ابروها می دهد.

  • هاشور ابرو : در تاتو ابرو به صورت هاشور خطوطی مرتب و مشابه با تار مو در نواحی خالی ابروها ترسیم می شود. فرق تاتو ابرو معمولی با هاشور در جلوه ظاهری مصنوعی و طبیعی آنهاست. تاتو ابرو هاشور قادر است ابروها را کاملا طبیعی و شبیه ابروهای طبیعی نشان دهد. هاشور ابرو به نام های تاتو ابرو فیبروز و میکروبلیدینگ نیز شناخته می شود.
  • میکروپیگمنتیشن ابرو : تکنیک جدیدی که در سالن بیوسا برای مشتریان عزیز انجام می شود میکروپیگمنتیشن است که امروزه طرفداران بی شماری را در سالن به خود جذب کرده است. میکروپیگمنتیشن از امنیت بالایی برخوردار بوده و با درد کمتری انجام می گیرد. در نتیجه ماندگاری آن بالاتر است. تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با میکروبلیدنگ ابرو در استفاده از دستگاه مخصوص و به کارگیری کارتریج به جای سوزن در آن است.
  • سایه ابرو : تکنیک بعدی که توسط پیگمنتر سالن با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود سایه یا شیدینگ ابرو است که در آن قسمت تاج ابرو کمرنگ و قسمت دنباله ابرو پررنگ می شود. سایه ابرو با رنگ های طیف روشن انجام می گیرد و موجب جلوه طبیعی و زیبای ابروها می شود.

تاتوی ابرو چه قدر زمان می بره؟

طول زمان انجام تاتو ابرو بستگی به نوع ابرو، نوع تاتو و حجم کار دارد.قاعدتا کشیدن خطوطی شبیه به تار مو در مقایسه با سایه زدن، زمان بیشتری می برد. این عمل ممکن است در حدود 30 دقیقه تا دو ساعت زمان به خود اختصاص دهد.

تاتو ابرو چند روزه خوب میشه ؟

خوب است شما عزیزان بدانید که تاتو ابرو پس از انجام نیاز به مراقبت دارد تا به نتیجه مطلوب دست یابد. پس از انجام تاتو، رنگ های روی سطح پوست ریزش کرده و زخم های ایجاد شده بازسازی می شوند. فرایند ریزش رنگ اضافه و ترمیم زخم ابرو، حدودا به یک هفته زمان نیاز دارد. پس از گذشت یک الی دو هفته می توان شاهد نتیجه نهایی تاتو ابرو و رنگ و فرم اصلی ابروها بود.به طور میانگین میزان ماندگاری تاتو ابرو بر اساس عوامل تاثیرگذار را می توان حدود 1 تا 4 سال تخمین زد.

آیا تاتو نیاز به ترمیم داره؟

برای ماندگاری بیشتر و کیفیت بالاتر ترمیم تاتو ابرو لازم است. در مرحله ترمیم تاتو ابرو، ایرادات و اشکالات موجود در تاتو اولیه ابروها برطرف می شود و ترمیم تاتو ابرو می بایست به موقع انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد. به طور معمول، بهترین زمان انجام ترمیم تاتو ابرو یک ماه پس از مرحله اول انجام آن است.

ریموو تاتو ابرو در سالن بیوسا

پیش می آید که فردی از انجام تاتو ابرو به علل مختلفی پشیمان شده و تصمیم به پاک کردن آن می گیرد. با توجه به اینکه در تاتو ابرو رنگدانه ها زیر پوست  کاشته می شوند، از بین بردن این رنگدانه ها کمی سخت است. اما راهی که برای پاک کردن تاتو ابرو وجود دارد، لیزر است. ریمو تاتو ابرو با لیزر می بایست در مراکز معتبر و توسط حرفه ای ها انجام گیرد.

تاتو ابرو، راهی دائمی برای شکل دادن به ابروها

تاتوی ابرو عموما برای افرادی که ابروهای ناقصی دارند انجام می شود. تاتو ابرو به طور کلی به دلیل دوام و قابلیت تنظیم شکل و رنگ، جایگزین بسیار مناسبی برای محصولاتی مانند مداد یا ژل برای ابروهاست. اما باید توجه داشت که انجام تاتو ابرو نیاز به تجربه و مهارت کافی از طرف تاتو کار دارد و اشتباه در انجام آن می‌تواند باعث ظاهر نامطلوب ابروها شود. در نتیجه، انتخاب صحیح تاتو کار ابرو بسیار مهم است. در بیوسا این اطمینان برای شما حاصل خواهد شد.

درخواست ابرو

09202797398
ابرو

فرم ارسال نظر

رزرو وقت