لیفت ابرو

لیفت ابرو

ابروهایی مرتب با لیفت ابرو در بیوسا

 

این روزها غیر از خدمات آرایش دائم که در سالن زیبایی بیوسا انجام می شود ، بسیاری از افراد دوست دارند که از روش دیگری برای زیبا نشان دادن ابروهایشان استفاده کنند و ما لیفت ابرو را به آنها پیشنهاد می دهیم .لیفت ابرو یک روش جدید برای حالت دادن به ابروهاست و به وسیله آن ابروها به سمت بالا حالت داده می شوند و پرپشت تر و پهن تر به نظر می رسند. به طور کلی لیفت به معنی بالا کشیدن هست و لیفت ابرو هم به معنی بالا نگه داشتن تارهای ابرو می باشد. در سالن زیبایی بیوسا این روش با استفاده از مواد مخصوص لیفت ابرو انجام می شود بدین صورت که تارهای ابرو بعد از شانه شدن به سمت بالا، فیکس شده و برای مدت زمانی در حدود ۳۰ تا ۴۰ روز این حالت را حفظ خواهند کرد. این روش علاوه بر اینکه باعث افزایش زیبایی برای ابروها می‌شود، خاصیت تقویت کنندگی هم برای تارهای ابرو دارد و کمک میکند تا ابروهای شما ویتامینه بشوند و تارهای ابرو نیز ضخیم تر خواهند شد.

 

 

لیفت ابرو برای چه کسانی در بیوسا انجام می شود؟

 

ما در سالن زیبایی بیوسا برای افرادی که دوست دارند ابروهایشان به طور طبیعی حالت هاشور شده داشته باشد لیفت ابرو را انجام می دهیم. علاوه بر این برای افرادی که ابروهای نامرتب و با تارهای نازک دارند و دوست دارند ابروهایشان مرتب تر به نظر برسد هم گزینه مناسبی خواهد بود.

در این روش، موادی که ما برای لیفت ابرو استفاده می‌کنیم کاملا طبیعی و ارگانیک هستند و کمک می‌کنند تا تارهای ابرو به طور طبیعی ضخیم تر دیده شوند و بعد از اینکه ابروها به سمت بالا حالت داده می‌شوند، به دلیل ضخیم تر شدن تارهای ابرو، لا به لای تارهای ابرو خالی نمانده و پرپشت دیده می شوند.

 

 

ماندگاری لیفت ابرو چه قدر است؟

 

 

لیفت ابرو که در بیوسا برای شما عزیزان انجام می شود حدود ۶ تا ۸ هفته و گاهی اوقات بیشتر از این زمان ، ماندگاری داشته باشد و برای اینکه ماندگاری لیفت ابرو بیشتر باشد لازم است در ۲۴ساعت اول بعد از لیفت ابرو ، ابروهایتان خیس نشود در این صورت مدت زمان بیشتری لیفت ابروی شما ماندگاری خواهد داشت.

 

 

 

 

قیمت لیفت ابرو در سالن زیبایی بیوسا

 

در سالن زیبایی بیوسا علاوه بر اینکه همواره از مواد اولیه برند روز دنیا که بسیار با کیفیت هستند در لیفت ابرو استفاده می‌شود ، از مهارت متخصصان لیفت ابرو استفاده شده و قیمت لیفت ابرو نیز طوری در نظر گرفته شده است که مراجعه کننده زیبا جو از انتخاب بیوسا به عنوان سالن زیبایی که همه فاکتورها را با هم در نظر می گیرد تا کاری در خور توجه ارائه دهد، احساس رضایت کند.

 

رفع افتادگی و بهبود شکل ابروها با لیفت ابرو

لیفت ابرو یک روش زیبایی‌شناسی است که با استفاده از فناوری روز دنیا و به کمک لیزر، به منظور تقویت رشد موهای ابرو و بهبود شکل آن‌ها، انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از لیزر امواج نوری به پوست ارسال می‌شود که منجر به ایجاد پیوندهای جدید بین موهای ابرویی و پوست می‌گردد. همچنین، این روش می‌تواند باعث تحریک پروتئین‌های سازنده موهای ابرو شده و رشد سریع‌تر و قوی‌تر آن‌ها را ایجاد کند. لیفت ابرو به عنوان یک روش ایمن و غیر تهاجمی شناخته شده و معمولاً بدون هیچگونه عارضه جانبی انجام می‌شود.

درخواست لیفت ابرو

09202797398
رزرو وقت