رنگ ابرو

رنگ ابرو

با رنگ ابرو ، حالت و رنگ چهره خود را عوض کنید!

 

بعضی اوقات پیش می آید که با دیدن چهره خود در آینه احساس می کنیم رنگ چهره‌مان گرفته و تیره شده است ولی با یک رنگ ابرو ساده رنگ و حالت صورت باز می شود و در چهره نیز تنوع بسیاری ایجاد می‌کند.

رنگ مخصوص ابرو در بیوسا

 

تغییر رنگ ابرو جذابیت چهره را بیشتر کرده و در سالن زیبایی بیوسا هر روزه با درخواست های زیادی برای رنگ ابرو مواجه هستیم و جالب است بدانید بیوسا از رنگ مخصوص ابرو که با رنگ موی معمولی تفاوت دارد و متناسب با جنس موی ابروها طراحی و تولید شده ، استفاده می کند.

بر اساس نظر میکاپ آرتیست‌ سالن بیوسا، هرچه رنگ ابرو روشن‌تر باشد ابروها حالتی طبیعی و زیباتری به خود می‌گیرند و هر چه ابروها تیره‌تر باشند، پهن‌تر به نظر خواهند رسید. رنگ کردن ابرو به ظاهر کار ساده ای است ولی ترکیب رنگ و تشخیص تناسب آن با رنگ چهره به مهارت خاصی نیاز دارد.برخی از خانم‌ها برای کمتر شدن هزینه شان، در منزل رنگ ابروی خود را انجام می دهند . این افراد به دلیل اینکه اطلاعات خوبی در زمینه لوازم آرایشی مخصوص ابرو مانند رنگ ابرو و همچنین میزان ترکیب رنگ و اکسیدان برای ابرو ندارند، می‌توانند آسیب‌های جدی به ابروهای خود وارد کنند. در سالن زیبایی بیوسا میکاپ آرتیست های محترم با در نظر گرفتن فاکتورهای لازم برای رنگ ابرو، با استفاده از بهترین رنگهای روز و با رعایت نکات بهداشتی و همچنین قیمت رنگ ابرو که مناسب و معقول است سعی در انجام رنگ ابرو با کیفیت برای بانوان زیباجو و زیبا پسند دارند تا لبخند رضایت را بر لبانشان بنشانند.

تغییر شکل و رنگ ابرو با خدمات رنگ ابرو

خدمات رنگ ابرو یکی از رایج‌ترین خدمات زیبایی‌شناسی است که برای بهبود شکل و ظاهر ابروها ارائه می‌شود. در این خدمت، با استفاده از رنگ اختصاصی برای ابروها، می‌توان شکل، طول، ضخامت و رنگ ابروها را تغییر داد. به علاوه، این خدمت می‌تواند به جلوگیری از نیاز به استفاده از قلم ابرو و همچنین صرفه‌جویی در زمان مراقبت از ابروها کمک کند. همچنین، بسته به نوع رنگ استفاده شده و تکنیک اعمال آن، این خدمت می‌تواند به شکل طبیعی و زیبایی به ابروها جلوه دهد. لازم به ذکر است که برای کسب نتایج بهتر، بهتر است از خدمات یک پارچه ابرو، شامل هم‌زیستی، شکل دهی و رنگ ابرو، استفاده شود.

درخواست رنگ ابرو

09202797398
رزرو وقت