چشم

چشم

آیا از خدمات تتو چشم سالن بیوسا اطلاع دارید؟

از آنجا که زیبایی چهره به خصوص چشمان، تاثیر زیادی در ظاهر افراد دارد ، لذا انجام خدمات زیبایی چشم در سالن های زیبایی نیز طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است، یکی از این خدمات مربوط به خدمات تتو چشم است که در سالن زیبایی مریم ستاری در لاین تتو پیگمنترهای حرفه ای و دقیق از روش هایی چون بن مژه، سایه چشم ، شیدینگ چشم و تاتو خط چشم برای مشتریان عزیز بهره می گیرند.اگر جز افرادی هستید که زمان لازم برای آرایش ندارید می توانید از خدمات تتو چشم استفاده نمایید و همواره آراسته باشید.

خط چشم

انجام تاتو خط چشم در سالن زیبایی مریم ستاری ،یک راه حل برای بانوانی است که می خواهند یک خط چشم همیشگی داشته باشند. تتو خط چشم چه برای چشمهای معمولی و چه برای چشم گربه ای ایده ای است که به راحتی و با دقت و ظرافت توسط پیگمتنرهای حرفه ای سالن زیبایی بیوسا انجام می شود

بن مژه

بن مژه نوعی آرایش نیمه دائم است که پیگمنتر سالن بیوسا با اضافه‌کردن رنگ بین مژه‌ها باعث پرتر، تیره‌تر و ضخیم‌تر به نظر رسیدن مژه‌های شما می‌شود. هر نقطه رنگی که بین مژه‌ها گذاشته می‌شود برای بیننده مانند یک مژه به نظر می‌رسد و با خطای دید باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن چشم‌های شما شود. اگر چشم‌های رنگی دارید، این روش باعث روشن‌تر به نظر رسیدن چشم‌های شما می‌شود.

شیدینگ چشم

یکی دیگر از خدمات پرطرفدار چشم که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود تتو شیدینگ چشم است که روشی بسیار خاص و جدید می باشد که این روز ها استفاده از آن مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. این روش به صورت سایه ی چشم، خط چشم و همچنین به صورت تلفیقی قابل اجرا است. استفاده از این تکنیک بر روی چشم علاوه بر اینکه چشم ها را بسیار زیباتر می کند و سایه ی ملایمی بر روی چشمان می آورد موجب درشت تر شدن چشم ها هم می شود. با این روش افرادی که به دلایلی وقت آرایش چشم خود را ندارند، شاغل هستند و یا از آن جا که آرایش چشم مهارت های خاص و لازم خود را می طلبد می توانند با استفاده از شیدینگ چشم از چشمانی زیباتر و درشت تر خود لذت ببرند .انجام میکروشیدینگ برای خط چشم علاوه بر زیبایی بی حد و اندازه چشم فرد را از انجام روزانه ی کشیدن خط چشم بی نیاز می کند و موجب پر تر به نظر رسیدن مژه ها نیز می شود.

سایه چشم

یک روش نوین که در سالن زیبایی بیوسا با رعایت اصول بهداشتی انجام می شود و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارد تاتو سایه چشم است . این کار به معنای سایه ی دائمی بوده که شیدینگ چشم هم خوانده می شود. تاتو سایه چشم با قابلیت ماندگاری بالا خانم ها را از انجام آرایش های روزمره و وقت گیر خلاص می کند. امروزه روش های بسیار نوینی در جهت زیبایی هر چه بیشتر صورت خلق شده و خانم های زیادی را جذب خود ساخته است. ماندگاری سایه دائم چشم حدود ۵ سال است.

زیبایی دائمی چشم با آرایش دائمی

آرایش دائمی چشم، فرایندی است که با استفاده از روش‌های خاص و مواد رنگی، جهت زیبا تر شدن ظاهر چشمان شما در سالن بیوسا انجام خواهد شد. این روش ها، به صورت دائمی و بدون نیاز به هرگونه حذف و اعمال مجدد، چشمان شما را جذاب‌تر می‌کنند که بعد از اعمال روش مورد نظر با استفاده از تکنیک‌های خاص، به صورت دائمی تثبیت خواهد شد. با توجه به عدم نیاز به آرایش هر روز چشم ها، استفاده از آرایش دائمی چشم، به عنوان یک راهکار مناسب برای افرادی است که به زیبایی بیشتر چشمان خود اهمیت می دهند.

درخواست چشم

09202797398
چشم

فرم ارسال نظر

رزرو وقت