درباره مریم ستاری

مریم ستاری، دارای مدارک مربی گری فنی و حرفه ای و مربیگری بین المللی است، که در سطح جهانی مورد تایید می‌باشد.

او با بکارگیری هنر در کار توانسته است جزو بهترینها در این رشته باشد و تمام رویاهای خود را در قالب نقاشی های کوچک مینیاتوری و بکارگیری ابزار جدیدتر و برجسته سازی با مواد مختلف در سالن مریم ستاری تجربه کند.

آشنایی با سالن زیبایی مریم ستاری
امروزه شاهد گسترش فعالیت های سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه در سطح کشور هستیم.سالن‌های زیبایی کوچک و بزرگ، با پرسنل کم و یا زیاد و… اما در این بین سوال اصلی اینجاست که کدام یک از سالن های زیبایی که امروزه در حال فعالیت هستند، معتبر تر هستند؟ لازم به ذکر هست که آرایشگاه زنانه مریم ستاری با سابقه بالای فعالیت خود و اخذ مجوز های لازم از اتحادیه آرایشگران و همچنین تعیین نرخ های مصوب اتحادیه برای خدمات خود همراه با داشتن پرسنل با تجربه و محیطی شاد، آرام و بهداشتی معتبر بودن خود را همواره ثابت کرده و مورد اعتماد مشتریان قرار گرفته است. رسالت آرایشگاه مریم ستاری ، ارائه بهترین خدمات آرایشی و بهداشتی با بهترین کیفیت در محیطی زیبا و به روز به مشتریان عزیز خود می باشد. 


سالن زیبایی مریم ستاری یک سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه واقع در سعادت آباد تهران می باشد و انواع خدمات آرایشی به روز شامل : خدمات پوست،ناخن،مژه،ابرو و مو را با بهترین کیفیت ارائه می دهد و دارای محیطی آرام، مناسب و بهداشتی است  که همین امر باعث تفاوت سالن زیبایی مریم ستاری  با بقیه سالن های زیبایی شده ، زیرا که بهداشت و محیطی مناسب ، همیشه برای ما  در اولویت بوده و هست. 


کادر مجرب ، دارا بودن مجوز های بهداشتی رعایت بهداشت محیطی و بهداشت فردی در سالن مریم ستاری، ضد عفونی کردن ابزار بعد از هر استفاده ، رضایت مشتری ها ، حسن شهرت ، خوش قولی ، برخورد مناسب مدیر سالن و سایر کارکنان ، مشاهده ی نمونه کارهای قبلی و… فاکتور های زیادی برای تبدیل شدن یک سالن زیبایی به برند معتبر وجود دارد و یکی از مهمترین آن ها، پرسنل آرایشگاه مریم ستاری هستند. در آرایشگاه مریم ستاری تمامی پرسنل با سابقه فعالیت و تجربه بالا مشغول به کار هستند. این آرایشگاه بعنوان بهترین آرایشگاه سعادت آباد در حوزه ناخن شناخته شده است.


رزرو وقت