خدمات آرایش دائم

خدمات آرایش دائم

دیگر نیازی به آرایش روزانه ندارید!!!

اتو فرآیندی است که به وسیله آن مواد رنگی با دستگاههای مخصوص به زیر لایه سطحی پوست وارد می شود و طرحی دائمی با ماندگاری بالا ایجاد می کند . در سالن زیبایی مریم ستاری با استفاده از خدمات تتو که شامل تاتو خط چشم،ابرو و رژلب می باشد دیگر دغدغه آرایش روزانه را نخواهید داشت . از آن جا که در انجام کار تاتو رنگدانه ها در عمق پوست وارد می شوند، ماندگاری آن بالا و پاک کردن آن دشوار تر است بنابراین برای انجام آن ابتدا از انتخاب خود مطمئن شوید، آن را با تاتو کار سالن زیبایی بیوسا در میان بگذارید، و قبل از اقدام به انجام تاتو از متخصصین تاتو سالن بیوسا مشاوره بگیرید.

چرا مشتریان، سالن زیبایی مریم ستاری را برای تتو را انتخاب می کنند؟

خدمات تاتو سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) در محیطی بهداشتی و توسط افراد حرفه ای که مدرک بین المللی دارند انجام می شود. تاتو ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب و رژلب، دکاپاژ، کادر ابرو‌، شیدینگ ابرو و سایه ابرو کاملا تخصصی و مطابق با سلیقه مشتری در لاین تتو سالن بیوسا انجام می شود. تمامی رنگ های استفاده شده از بهترین برندها بوده و با بی حسی قوی و بدون درد انجام می شود و از وسایل های یک بار مصرف در حین کار استفاده می شود.

 

خدمات تاتو در سالن زیبایی مریم ستاری چه طور انجام میشه؟

برای انجام تاتو بعد از مشاوره ،شما خدمات مورد نظر را برای ابرو ،چشم و یا لب انتخاب کرده و اگر نظری داشته باشید می توانید با تاتو آرتیست خود در میان بگذارید و بعد از انجام کار ،در مرحله آخر نحوه مراقبت های بعد از تاتو به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود.

آیا تاتو کردن درد داره؟

سوال بسیاری از بانوان این است که آیا انجام خدمات تاتو با توجه به اینکه با دستگاه مخصوص انجام می شود درد دارد ؟ در پاسخ باید بگوییم خیر،زیرا در سالن زیبایی مریم ستاری قبل از انجام کار به ناحیه مورد نظر کرم های بی حسی که از بهترین برندهای روز دنیا است زده می شود و دردی احساس نخواهید کرد.

انواع تاتو در سالن زیبایی مریم ستاری:

  • تاتوی چشم

    بن مژه

خط چشم دائمی

  • انواع تاتو ابرو

میکروبلیدینگ

میکرو پیگمنتیشن

  •  تاتو لب

در سالن زیبایی بیوسا با این نوع تاتو بنا به سلیقه مشتریان عزیز هم می توان خط لبی زیبا را بر روی لب ها کشید و هم اینکه از رنگ های مختلف و زیبایی استفاده کرده تا رنگ لب ها به شکل طبیعی ، زیباتر کرد

قیمت تاتو در سالن زیبایی مریم ستاری چگونه است؟

تاتو کردن صورت در واقع شبیه یک آرایش دائم است. البته کاملا دائمی نیست و بعد از مدتی ماندگاری خود را از دست میدهد که حالا ترمیم تاتو نیاز است، حتی میتوان پس از آن طرح را تغییر داد. البته باید قبل از تاتو حتما به این نکته توجه کنید که یک آرایشگاه مناسب را انتخاب کنید که که هم از مواد و وسایل مرغوب و بهداشتی استفاده میکند و هم قیمت خدمات تاتو برای مشتریان عزیز مناسب است. قیمت تاتو بر اساس نوع موادی که استفاده می شود متنوع بوده پس درنتیجه تاتویتان را به دست کسانی که از جوهر، شارل یا خاکستر استفاده میکنند نسپارید .

درخواست خدمات آرایش دائم

09202797398
خدمات آرایش دائم

فرم ارسال نظر

رزرو وقت