لمینت هلویی ناخن دست

لمینت هلویی ناخن دست

لمینت هلویی ناخن در بیوسا

 

اگر فرم ناخن هایتان را دوست ندارید یا سست و شکننده شده اند ، در سالن زیبایی بیوسا لمینت کردن یا همان کاور ناخن به شما پیشنهاد می شود، لمینت هلویی ناخن نیز یکی از لمینت های پرطرفدار است که این روزها در بیوسا انجام می شود. لمینت هلویی عملی است برای زیبا کردن ناخن ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن‌ها، همچنین کاور کردن ناخن کمک می‌کند ناخن‌های طبیعی خود را به مدت طولانی، بلند و زیبا نگه دارید؛ زیرا مواد کاور ناخن، بر روی صدف طبیعی ناخن، کار می‌شود و از شکستن آن‌ها، جلوگیری می‌کند در نتیجه جایگزین خوبی به عنوان کاشت محسوب می‌شود.
 

فرآیند لمینت ناخن هلویی

 

کاور یا لمینت هلویی ناخن راه حل مناسبی برای زیبا شدن و استحکام ناخن ها است که توسط ناخن کار بیوسا انجام با دقت و ظرافت انجام می‌شود.کاور کردن ناخن، شبیه کاشت ناخن است، با این تفاوت که در این روش از تیپ‌های ناخن استفاده نمی‌شود و همه مواد به طور مستقیم به صورت لایه‌ای نازک روی خود ناخن طبیعی، کار می‌شوند و برای افرادی که ضخامت ناخن‌های کاشته شده را نپسندیده و یا فرم طبیعی ناخن خود را دوست دارند، پیشنهاد می‌شود.

 

 

لمینت هلویی ناخن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

 

ناخن‌ها از لایه‌های پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده‌اند که از ناحیه پایه ناخن زیر کوتیکول، رشد می‌کنند. ناخن‌های سالم، صاف و یکدست با شیارهای طبیعی هستند. همچنین رنگ آن‌ها یکنواخت و بدون نقطه و تغییر رنگ است. گاهی اوقات در ناخن‌ها به دلیل آسیب یا ضربه ترک‌، ناهمواری و یا خطوط و نقاطی ایجاد می‌شود. اگر شما هم صدف ناخن‌هایتان دارای پستی و بلندی بوده و حالت زیبایی ندارد، برای برطرف کردن این مشکل، می‌توانید لمینت هلویی ناخن را امتحان کنید، همینطور اگر از عوارض کاشت ناخن خسته شده اید یا به مواد لیکویید که در موقع کاشت استفاده می شود حساسیت دارید می‌توانید از کاور ناخن برای تقویت ناخن هایتان استفاده کنید . ناگفته نماند قیمت لمینت هلویی ناخن مناسب و معقول بوده و زیبایی خیره کننده آن باعث درخشش شما در جمع می شود.

 

 

درخواست لمینت هلویی ناخن دست

09202797398
لمینت هلویی ناخن دست

فرم ارسال نظر

رزرو وقت