هایفرکوئنسی

هایفرکوئنسی

هایفرکوئنسی ، آب رسانی پوست

امروزه در هیاهوی زندگی و روزمرگی بعضی اقدامات است که باعث می شود حال خوبی به انسان دست بدهد یکی از این اقدامات رسیدگی و توجه به پوست و مو است که در سالن های زیبایی و کلینیک ها شاهد مراجعه کنندگان زیادی برای انجام خدمات پوست و مو هستیم. سالن زیبایی بیوسا نیز از این قاعده مستثنی نیست و با به کارگیری تکنیک هایفرکوئنسی سعی دارد تا حال بانوانی که به زیبایی و سلامت پوست و موی خود اهمیت می دهند را تغییر دهد. دستگاه هایفرکوئنسی یک دستگاه مدرن و در کاربردی میباشد که در سالن زیبایی بیوسا استفاده می شود و عملکرد کاملا حرفه ای دارد زیرا در ابتدا با پاکسازی و از بین بردن الودگی های سطح پوست به سراغ جوانسازی و بازسازی سطح پوست میرود. دستگاه هایفرکوئنسی هم برای پوست و هم برای مو کاربرد آبرسانی دارد.

 

 

کاربرد هایفرکوئنسی در بیوسا

 

این دستگاه از یک جهت به دلیل فرکانس بالایی که دارد و به صورت مستقیم عمل می کند.در نتیجه اثر گذاری مستقیمی هم دارد و برای پوست های چرب بسیار مناسب است.

  • دارای فرکانس بالا میباشد و به صورت غیر مستقیم برای پوست های خشک و پوست افراد سالمند نیز استفاده می شود و کار آبرسانی را انجام می دهد
  • عملکرد مراقبت از مو سطح پوست سر شما را تحریک میکند و باعث رشد سالم مو و تقویت فولیکول مو و در نتیجه جوانسازی پوست می شود.
  • عملکرد جرقه ای این عملکرد برای زخم ها و درد و التهاب های پوستی اثر گذار است.

 

فواید دستگاه هایفرکوئنسی بیوسا

 

-با استفاده از دستگاه هایفرکوئنسی آکنه های شدید و فعال پوست شما از بین می رود.

غدد چربی پوست و گردن کنترل می شود

- حین اکسیژن رسانی به پوست به رشد لایه های جدید کمک می شود

- باکتری های صورت که باعث ایجاد جوش می شود رفع شده و گردش خون تسریع می شود.

-جوش های زیر پوستی را از بین می برد. از ایجاد آکنه جلوگیری می شود

- باعث جلوگیری از ریزش مو می شود و به رشد مو نیز کمک شایانی می کند.

هایفرکوئنسی، روشی نوین و ایمن برای جوانسازی و بهبود پوست

هایفرکوئنسی پوست یک روش جدید و نوین درمانی برای اصلاح آسیب‌های پوستی است که با استفاده از فناوری رادیوفرکانسی عمل می‌کند. این روش قابلیت تقویت سلول‌های پوست، بهبود الاستیسیته و بازسازی بافت‌های پوستی را داراست. هایفرکوئنسی پوست قابل استفاده برای درمان مواردی مانند پوست سفت و بی‌رونق، چین و چروک‌های صورت و دیگر علائم پیری پوست است. با استفاده از این روش، سلول‌های پوست با امواج رادیویی با فرکانس بالا تحریک شده و تولید کلاژن و الاستین افزایش می‌یابد. همچنین، هایفرکوئنسی پوست می‌تواند به عنوان یک روش ایمن و غیرتهاجمی برای بهبود مشکلات پوست درمانی قابل استفاده باشد.

درخواست هایفرکوئنسی

09202797398
هایفرکوئنسی

فرم ارسال نظر

رزرو وقت