هاله افکنی و حجیم سازی لب

هاله افکنی و حجیم سازی لب

کسانی که می خواهند لبهای حجیم داشته باشند ، بخوانند!!!

دوست دارید لبهای حجیم داشته باشید ولی تزریق ژل را نمی پسندید؟ نگران عوارض بعد از تزریق ژل هستید؟ نگران نباشید ما در سالن زیبایی مریم ستاری واقع در سعادت آباد تهران، تکنیکی برای حجیم سازی لب های شما به کار می بریم تا از داشتن لبهای زیبا و حجیم لذت ببرید.

تکنیک هاله افکنی لب

 

هاله افکنی لب،تکنیکی مناسب برای افرادی که زمان زیادی برای آرایش روزانه ندارند. هاله افکنی لب باعث می شود کمتر از رژ لب های دارای سرب استفاده شود و پوست لب کمتر پوسته پوسته شود.با تکنیک هاله افکنی لب، در استخر، پس از حمام و … همیشه از ظاهری مطلوب لذت ببرید.

حجیم سازی و کانتور لب با میکروپیگمنتیشن

همانطور که می دانید با بلاتر رفتن سن ، لب باریک تر می شود. آرایش دائمی برای دستیابی به لبهایی حجیم و هاله دار و برای ایجاد تقارن با استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن لبها حجیم سازی می شوند. هر چند پیگمنتر ماهرتر و حرفه ای تر باشد نتیجه کار هم عالی تر خواهد شد. در سالن زیبایی مریم ستاری با تکنیک میکروپیگمنتیشن لب ، رنگدانه ها به زیر پوست لبها منتقل می شوند .ناگفته نماند که قبل از میکروپیگمنتیشن ، طراحی لب شما توسط پیگمنتر سالن زیبایی بیوسا به خوبی انجام می شود . میکروپیگمنتیشن لب، روشی مناسب برای حجیم کردن لب‌ ها است. میکروپیگمنتیشن لب، دقیقا چیزی است که شما دنبال آن می‌گردید. با این روش، می‌توانید مدت زمان نسبتا زیادی، لب‌ های حجیم و جذاب داشته‌ باشید و درگیر مشکلات و عوارض ناشی از تزریق ژل و چربی به لب نیستید.

ماندگاری لبهای حجیم چه قدر است؟

 

میکروپیگمنتیشن معمولا بین شش ماه تا دو سال باقی می‌ماند. این ماندگاری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل تاثیرگذار در ماندگاری میکروپیگمنتیشن، به تخصص پیگمنتر و ویژگی‌های فردی شما بستگی دارد.پس اگر می خواهید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید،به سالن زیبایی بیوسا اعتماد کنید سبک زندگی، تعرق ، ورزش‌های سنگین و نوع پوست از ویژگی‌های فردی موثر بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن است.

هزینه حجیم سازی و هاله افکنی لب در سالن زیبایی مریم ستاری

برای انجام میکروپیگمنتیشن لب هرچه کیفیت رنگ‌ها و تجهیزاتی که توسط فرد پیگمنتر، بالاتر باشد، ماندگاری آن بالطبع بیشتر خواهد بود ولی ما همه این عوامل را کنار هم گرد آوردیم تا با هزینه مناسب ولی کیفیت بالا،کاری در خور توجه و شیک را برای شما ارائه دهیم و برای اطلاع از قیمت حجیم سازی و هاله افکنی لب با پیگمنتر ما در سالن زیبایی مریم ستاری مشاوره داشته باشید چون ممکن است شما خواهان کار ترکیبی برای لبهای خود باشید.

لب‌هایی جذاب و حجیم با راز هاله افکنی!

هاله افکنی لب به روشی گفته می‌شود که با استفاده از موادی مانند فیلر (Filler)، ضایعات خونی، ژل‌های ویسکوز و... به منظور پر کردن نقاط مختلف صورت و بدست آوردن شکلک و جوان‌سازی صورت انجام می‌شود.

در حجیم سازی لب نیز، از فیلرهای ویژه‌ای استفاده می‌شود تا حجم لبها افزایش یابد و شکل آن‌ها بهبود پیدا کند. این روش می‌تواند باعث ظاهر جذاب و جوان سازی صورت شود و اغلب برای ایجاد لب‌های پرتراکم و جذاب به کار گرفته می‌شود.

درخواست هاله افکنی و حجیم سازی لب

09202797398
هاله افکنی و حجیم سازی لب

فرم ارسال نظر

رزرو وقت