مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی، طبیعی و زیبا

 

طرح مانیکور فرانسوی روی ناخن‌ها یکی از پرطرفدارترین مانیکور هایی است که این روزها در سالن زیبایی بیوسا به صورت حرفه ای و دقیق توسط استایلیست انجام می شود. این دیزاین ناخن بسیار ساده و شیک است و برای بانوان شاغل و دختران دانشجو بسیار مناسب می‌باشد. مانیکور فرانسوی یا مانیکور فرنچ با استفاده از رنگ صورتی و طبیعی ناخن به همراه نوار سفید حالت زیبا و طبیعی ای را به ناخن‌ها می دهد و به این سبب بسیاری از بانوان را شیفته خود کرده است.

 

 

 

مراحل مانیکور فرانسوی بیوسایی

 

در اولین مرحله از مانیکور فرانسوی، مانیکوریست سالن زیبایی بیوسا ناخن های شما را از هر گونه لاک یا مواد دیگری پاک می کند. در مرحله بعدی دست شما با روغن کوتیکول ناخن به مدت ده دقیقه ماساژ داده می شود و بعد با ابزار پوشر ، مقداری کوتیکول ناخن را به عقب رانده و هرگونه کوتیکول خشک جدا می شود. .اکنون نوبت این است که لاک ناخن پایه به ناخن‌هایتان زده شود و صبر کنید تا حسابی خشک شود . سپس لاک رنگ پایه ( معمولا از رنگهای طبیعی ناخن استفاده می شود) و بعد خشک شدن آن در این مرحله یا با کمک برچسب مانیکور یا بدون آن لاک سفید به نوک ناخن تان زده می‌شود.و در مرحله آخر برق ناخن و پس از خشک شدن روغن کوتیکول ناخن روی آن اعمال می شود.

 

 

 

قیمت مانیکور فرانسوی بیوسایی

 

از آنجا که اجرا و پیاده سازی مانیکور فرانسوی به دقت و مهارت ویژه ای نیاز دارد این مژده را به شما بانوی عزیز می دهیم که با انتخاب سالن زیبایی بیوسا برای مانیکور فرانسوی در واقع درست به هدف زده اید زیرا بیوسا با داشتن مانیکوریست های حرفه ای که وسواس زیادی در اجرای مانیکور دارند باعث شده تا کاری در خور دستان زیبای شما ارائه شود و علاوه بر اینکه قیمت مانیکور فرانسوی در بیوسا معقول و مناسب است پس با خیال راحت به بیوسا بیایید و کار مانیکور فرانسوی ناخنهایتان را به ما بسپارید، بی شک از مواد ضد قارچ و برند روز دنیا برای انجام تمامی مراحل استفاده می شود تا لبخند رضایت مشتری نصیبمان شود.

درخواست مانیکور فرانسوی

09202797398
مانیکور فرانسوی

فرم ارسال نظر

رزرو وقت