فیشیال

فیشیال

پوستی صاف و درخشان با فیشیال

 

اگر از تیرگی پوست خود شکایت دارید باید بدانید که کاهش درخشندگی پوست به سبب تجمع سلول های مرده پوست است . حال اگر می خواهید پوستی شفاف داشته باشید فیشیال پوست به شما کمک می کند تا سلولهای مرده از سطح پوست برداشته شود و سلول های جدید جایگزین آنها شوند. فیشیال یک روش درمانی رایج و محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است که در سالن زیبایی بیوسا این روش درمانی در چند مرحله به مدت ۱ ساعت انجام می‌شود. تا شما به پوستی درخشان و البته جوان‌تر برسید. فیشیال با ابزارهای مختلفی انجام می شود و کاملاً غیرتهاجمی است و به همین دلیل امروز بسیاری این روش درمانی و زیبایی را به دیگر روش‌های تهاجمی ترجیح می‌دهند. شما حتی در یک جلسه ۱ ساعته با فیشیال پوست صورت می‌توانید بسیاری از مشکلات پوستی، مانند جوش‌های سرسیاه را از بین ببرید. به همین خاطر است که به عنوان یک روش درمانی عالی در بیوسا طرفداران زیادی دارد.

 

 

چرا فیشیال پوست صورت را در بیوسا انجام دهیم؟

 

زیرا در سالن زیبایی بیوسا : تنها با یک جلسه به چند هدف مراقبتی و زیبایی پوست خواهید رسید. پوست شما از آلودگی‌های محیطی و رادیکال‌های آزاد پاکسازی می شود. ماساژ صورت موجب ایجاد حس آرامش و رها شدن از استرس می‌شود. جوانسازی، کاهش چین‌وچروک‌ها، شادابی و درخشان شدن پوست شما نتیجه فیشیال پوست در بیوساست. آسیب‌های پوستی برطرف خواهد شد و گردش خون بهبود می‌یابد. جوش‌های سرسیاه، سرسفید و منافذ باز صورت از بین خواهد رفت. پوست سفت می شود. گودی، سیاهی و پف زیر چشم برطرف و درمان می شود. رنگ پوست صاف و یکدست می گردد. فیشیال به سم‌زدایی پوست صورت کمک شایانی می کند.

 

 

مراحل فیشیال و پاکسازی پوست

 

لازم به ذکر است پیش از آغاز مراحل فیشیال ، متخصص پوست و فیشیال درباره نوع پوست، تغذیه و سبک زندگی شما سوالاتی می پرسد. سپس مراحل فیشیال را که شامل موارد زیر است با حوصله و دقت برای شما انجام خواهد داد:. پاکسازی پوست ، بخاردهی ،لایه برداری ، استخراج ،ماساژ صورت ، ماسک صورت ، و در آخر متخصص فیشیال از تونر، آب‌رسان و کرم ضدآفتاب بر روی پوست شما استفاده می‌کند.

 

 

تعداد جلسات انجام فیشیال پوست در بیوسا

 

تعداد جلسات فیشیال برای هر فردی متغیر است. در حالت ایده آل، بهتر است که هر چند ماه یکبار انجام شود. سعی کنید هر سه ماه، یعنی چهار بار در سال و با تغییر فصل، فیشیال صورت را انجام دهید. اگر دنبال درمان جوش سرسیاه، جای جوش و آکنه هستید، این کار را باید با تکرار بیشتری انجام دهید.

 

 

 

قیمت فیشیال پوست صورت در بیوسا

 

با توجه به زمانی که متخصص فیشیال برای پاکسازی شما انجام می دهد، بیوسا قیمت فیشیال را مناسب و معقول در نظر گرفته است تا شما به راحتی صاحب پوستی شفاف و شاداب شوید.

درخواست فیشیال

09202797398
فیشیال

فرم ارسال نظر

رزرو وقت