کراتین برزیلی و ژاپنی

کراتین برزیلی و ژاپنی

خانم هایی که موهای ابریشمی میخوان ، بخونن!!!

  • خانم هایی که موهای آسیب دیده دارید!
  • خانم هایی که با دکلره موهاتون رو ترکوندید‌!
  • خانم هایی که موهای ابریشمی میخواهین!


نگران نباشید!!!! سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) برای مشکلات موی شما فکری کرده است!!!

کراتینه برزیلی یا ژاپنی؟ انتخاب با شماست.

افرادی که موهای وز یا فر دارند ، علاقمندند که موهای خود را لخت و صاف کنند. امروزه به راحتی این خواسته برای آنها محقق شده است . یکی از روش‌های مطمئن و متداول برای صاف کردن مو، کراتینه کردن مو است که متدهای مختلفی از کراتینه وجود دارد مانند کراتینه برزیلی ، کراتینه ژاپنی و …

صاف کردن مو با روش ژاپنی و برزیلی

در سالن زیبایی مریم ستاری بنا به خواست و علاقه شما دو روش برای کراتینه کردن شما عزیزان به کار می رود. شایان ذکر است که به دلیل استفاده این سالن زیبایی از مواد کراتینه اصل و با کیفیت و نیز رعایت اصول بهداشتی در لاین کراتینه باعث شده که این لاین در دل مشتریان عزیز جا باز کند و طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. در حال حاضر در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا) ، روش کراتینه برزیلی و کراتینه ژاپنی انجام می شود.

کراتینه برزیلی

 

از آنجایی که این روش برای اولین بار در کشور برزیل انجام شد به آن کراتینه برزیلی می‌گویند.در سالن زیبایی مریم ستاری (بیوسا)، کراتینه برزیلی برای بانوان علاقه مند به کار کراتینه انجام می شود و از آنجا که با ایجاد یک لایه پروتئینی محافظ از جنس کراتین اطراف ساقه مو باعث ترمیم موهای آسیب دیده می‌شود و وزی مو را از بین می برد، باعث صاف و درخشان شدن موها نیز می‌شود. کراتینه برزیلی مو مناسب افرادی که موهای خیلی فر دارند و دوست دارند که موهایی صاف و براق داشته باشند پیشنهاد می شود. آیا برای صاف کردن مو ، فقط روش کراتینه برزیلی وجود دارد؟ خیر، در سالن زیبایی مریم ستاری روش دیگری که برای صاف کردن مو وجود دارد ،که از مواد صاف کننده ژاپنی برای کراتینه کردن موها استفاده می شود که روش کراتینه ژاپنی نامیده می شود این مواد موها را به همراه حرارت و فشار اتو ، به طور دائم صاف می کند. و پس از استفاده از آن تنها موهایی که جدید روی سرتان می روید دارای موج خواهد بود و موهای صاف شده هرگز به حالت قبلی باز نخواهند گشت. این روش معمولا بین ۴ تا ۶ ساعت زمان می برد و یک پروسه نسبتا طولانی است که با استفاده از مواد مو ها قابلیت تغییر شکل پیدا می کنند و سپس با اتو کردن مو ها تحت فشار و حرارت ، شکل مو ها به صورت دائمی تغییر پیدا می کند.

قیمت کراتینه برزیلی و ژاپنی در سالن زیبایی بیوسا؟!!

قابل ذکر است که هزینه کراتین کردن بستگی به اندازه و حجم موهایتان دارد. همچنین مواد کراتینه مو با برند های مختلف نیز میتواند باعث تغییر در قیمت کراتینه می شود بنابراین برای اطلاع از قیمت کراتینه برزیلی و ژاپنی به متخصص کراتین در سالن زیبایی مریم ستاری مراجعه نمایید تا با مشاهده حجم و اندازه موی شما از هزینه کراتینه برزیلی و ژاپنی مطلع شوید. اگر باردار هستید، اکیدا از کراتینه کردن موهای خود اجتناب کنید.چرا که مواد موجود در کراتین مو برای جنین بسیار خطرناک خواهد بود و ممکن است دچار عوارض جبران ناپذیری شوید.

تأثیر کراتین برزیلی بر بهبود سلامت موها

کراتین برزیلی، عمدتاً برای تسریع فرآیند سفت شدن موها و کاهش حجم آنها استفاده می‌شود. این فرایند با به کارگیری حرارت و فشار، رطوبت و رنگ مو را بهبود می‌بخشد و ظاهری صاف‌تر و درخشان‌تر به موها میدهد. از طرف دیگر، برای تقویت و تغذیه مو، جلوگیری از شکنندگی و شکسته شدن آنها و همچنین حفظ رطوبت آنها به کار می‌رود. این کار موها را از آسیب‌های ناشی از حرارت و مواد شیمیایی محافظت می‌کند و باعث افزایش ضخامت، حجم و درخشندگی موها می‌شود. 

درخواست کراتین برزیلی و ژاپنی

09202797398
کراتین برزیلی و ژاپنی

فرم ارسال نظر

رزرو وقت